W lidze angielskiej nadzwyczaj ciekawe starcie Manchesteru United z Arsenalem Londyn (niedziela, 17.05). – Mamy nadzieję ukoronować w niedzielę idealny tydzień – powiedział Wojciech Szczęsny, bramkarz Arsenalu, aktualnego lidera ligo angielskiej Londyn Wojciech Szczęsny. W ostatnich dniach "Kanonierzy" pokonali Liverpool i Borussię Dortmund, która z kolei w Bundelidze zmierzy się na wyjeździe z VfL Wolfsburg.
PIŁKA NOŻNA
T-Mobile Ekstraklasa, Piast Gliwice – Cracovia, sobota, godz. 15.10, Canal+ Family, godz. 15.20, Polsat Sport Extra, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk, sobota, godz. 17.55, Canal+ Sport, godz. 17.50, Polsat Sport Extra, Lech Poznań – Ruch Chorzów, sobota, godz. 20.25, Canal+ Sport, Śląsk Wrocław – Korona Kielce, niedziela, godz. 15.25, Canal+ Sport, godz. 15.20, Polsat Sport Extra, Widzew Łódź – Legia Warszawa, niedziela, godz. 17.55, Canal+ Sport, Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, poniedziałek, godz. 17.40, Canal+ Family, godz. 18, Eurosport 2.
Pierwsza liga, Olimpia Grudziądz – Arka Gdynia, sobota, godz. 12.55, Orange Sport, GKS Tychy – GKS Katowice, niedziela, godz. 12.25, Orange Sport.
Liga niemiecka, VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Borussia Mönchengladbach – FC Nurnberg, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt, niedziela, godz. 15.30, Eurosport 2, SC Freiburg – VfB Stuttgart, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.
2. Bundesliga, VfL Bochum – 1. FC Köln, niedziela, godz. 13.30, Eurosport 2, FC St. Pauli – Energie Cottbus, poniedziałek, godz. 20.15, Eurosport 2.
Liga angielska, Chelsea Londyn – West Bromwich Albion, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport, Norwich City – West Ham United, sobota, godz. 18.25, Canal+ Family 2, Tottenham Hotspur Londyn – Newcastle United, niedziela, godz. 12.55, Canal+ Sport., Sunderland – Manchester City, niedziela, godz. 15, Canal+ Family 2, Manchester United – Arsenal Londyn, niedziela, godz. 17.05, Canal+.
Liga francuska, AS Saint-Etienne – Olympique Lyon, niedziela, godz. 20.55, Canal+ Family.
Liga hiszpańska, Real Madryt – Real Sociedad San Sebastian, sobota, godz. 15.55, Canal+ Family 2, Valencia CF – Real Valladolid, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Family, Villarreal CF – Atletico Madryt, niedziela, godz. 18.55, Canal+ Family, Real Betis Sevilla – FC Barcelona, niedziela, godz. 20.55, Canal+ Sport.
Liga włoska, Inter Mediolan – Livorno Calcio, sobota, godz. 20.40, Orange Sport, FC Parma – Lazio Rzym, niedziela, godz. 14.55, nSport, Juventus Turyn – SSC Napoli, niedziela, godz. 20.40, nSport.
Liga belgijska, Standard Liege – Club Brugge, niedziela, godz. 14.30, SportKlub.
Liga rosyjska, Spartak Moskwa – Zenit Sankt Petersburg, niedziela, godz. 10.25, Polsat Sport Extra.
Liga argentyńska, Newell's Old Boys – San Lorenzo, niedziela/poniedziałek, godz. 0.20, SportKlub, Boca Juniors Buenos Aires – CA Tigre, poniedziałek, godz.22.15, SportKlub.
Liga japońska, Vegalta Sendai – Urawa Red Diamonds, niedziela, godz. 11, Eurosport 2.
Liga Mistrzów kobiet, LdB Malmö – VfL Wolfsburg, sobota, godz. 16, Eurosport, Turbine Poczdam – Olympique Lyon, niedziela, godz. 16, Eurosport.
Ekstraklasa futsalu, Euromaster Chrobry Głogów – GAF Jasna Gliwice, poniedziałek, godz. 19.15, Orange Sport.
SIATKÓWKA
Orlen Liga kobiet, Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – BKS Aluprof Bielsko-Biała, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport, Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Impel Gwardia Wrocław, poniedziałek, godz. 18, Polsat Sport.
Plus Liga mężczyzn, PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport.
Liga włoska, Diatec Trentino – Cucine Lube Banca Marche Macerata, niedziela, godz. 17.30, SportKlub.
KOSZYKÓWKA
Basket Liga Kobiet, Wisła Can-Pack Kraków – CCC Polkowice, sobota, godz. 17.45, SportKlub.
Tauron Basket Liga, AZS Koszalin – Anwil Włocławek, niedziela, godz. 19.45, Polsat Sport News.
Liga NBA, Brooklyn Nets – Indiana Pacers. sobota/niedziela, godz. 1.30, Canal+Sport, New York Knicks – San Antonio Spurs, niedziela, godz. 16, nSport.
Liga hiszpańska, Barcelona Regal – CB Canarias, niedziela, godz. 12.15, SportKlub.
TENIS
Turniej ATP World Tour Finals w Londynie, pierwszy półfinał, niedziela, godz. 15, Polsat Sport News, drugi półfinał, niedziela, godz. 21, Polsat Sport, finał, poniedziałek, godz. 21, Polsat Sport.
PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów kobiet, MKS Lublin – Budućnost Podgorica, sobota, godz. 15.50, nSport.
PGNiG Superliga mężczyzn, Górnik Zabrze – SPR Chrobry Głogów, sobota, godz.17.30, Polsat Sport.
BOKS
Gala w Ełku, waga średnia: Maciej Sulęcki – Łukasz Wawrzyczek, sobota, godz. 20, Polsat Sport, od godz. 23 Polsat Sport News.
Gala w Corpus Christi, m. in. walki o pasy mistrzowskie federacji WBO w wagach superpiórkowej i superkoguciej, sobota/niedziela, godz. 3, Polsat Sport Extra.
SPORTY WALKI
Turniej Superkombat – World Grand Prix Series, sobota, godz. 21, Eurosport, Gala UFC Fight Night 32, walka: Vitor Belfort – Dan Henderson, sobota/niedziela, godz. 2, Orange Sport.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?