PIŁKA NOŻNA
T-Mobile Ekstraklasa, Pogoń Szczecin - PGE GKS Bełchatów, sobota, godz.13.10 Canal+ Family, sobota, godz. 13.25, Polsat Sport, Wisła Kraków - Korona Kielce, sobota, godz. 15.30, Canal+Family, sobota, godz. 15.45, nSport, sobota, godz.15.40 Polsat Sport, Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, sobota, godz. 17.45, Canal+ Family,Piast Gliwice - Śląsk Wrocław, niedziela, godz.14.10, Canal+ Family, niedziela, godz.14.25 Polsat Sport, Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów, niedziela, godz.16.40, Canal+ Family.
I liga, Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz, sobota, godz.12.40, Orange Sport, Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, niedziela, godz. 12.25, Orange Sport.
Liga niemiecka, Bayern Monachium - FC Augsburg, sobota, godz. 15, Eurosport 2.
II liga niemiecka, Jahn Regensburg - FC Kaiserslautern, niedziela, godz. 13.30, Eurosport 2.
Liga angielska, Aston Villa Birmingham - Chelsea Londyn, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport, Stoke City - Tottenham Hotspur, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport, Manchester United - Swansea City, niedziela, godz. 16.55, Canal+Sport.
Puchar Anglii, finał FA Cup, Manchester City - Wigan Athletic, sobota. godz. 18.10, Orange Sport.
Liga francuska, Olympique Marsylia - FC Toulouse, sobota, godz. 16.55, Canal+ Sport, FC Lorient - AS Saint-Etienne, niedziela, godz.13.55, Canal+ Family 2, Olympique Lyon - Paris Saint-Germain, niedziela, godz.20.55, Canal+Sport.
Liga hiszpańska, Espanyol Barcelona - Real Madryt, sobota, godz. 21.55, Canal+ Sport, Atletico Madryt - FC Barcelona, niedziela, godz. 18.55, Canal+ Family, Málaga CF - Sevilla FC, niedziela, godz.20.55, Canal+ Family.
Liga włoska, Juventus Turyn - Cagliari Calcio, sobota, godz. 17.55, nSport.
Liga portugalska FC Porto - Benfica Lizbona, sobota, godz. 21.25, Orange Sport.
Mistrzostwa Europy do lat 17, mecz fazy grupowej Włochy - Rosja, sobota, godz. 19,30, Eurosport.
KOSZYKÓWKA
Tauron Basket Liga, mecz półfinałowe play-off: PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek, sobota, godz. 18.45, TVP Sport, Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin, niedziela, godz. 18.45, TVP Sport.
Final Four Euroligi mężczyzn, mecz o trzecie miejsce, niedziela, godz. 17.50, Canal+ Family 2. finał, niedziela, godz. 20.45, Canal+ Family 2.
Liga NBA, mecz play-off, Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder, sobota, godz. 23, Canal+Family 2.
KOLARSTWO
Giro d'Italia, 8. etap, Gabicce Mare - Saltara, jazda indywidualna na czas, sobota, godz. 14.30, Eurosport, 9. etap, Sansepolcro - Florencja, niedziela, godz. 14.30, Eurosport.
HOKEJ NA LODZIE
Mistrzostwa świata elity, USA - Francja, sobota, godz. 11.10, nSport, Szwecja - Słowenia, sobota, godz.16.10 TVP Sport, Kanada - Czechy, niedziela, godz. 16.10, TVP Sport.
TENIS
Turniej ATP Masters Series w Madrycie, I półfinał, sobota, godz.15.30, Polsat Sport News, II półfinał, sobota, godz.19.05, Polsat Sport News, finał, niedziela, godz.15, Polsat Sport News.
Turniej WTA w Madrycie, I półfinał, sobota, godz. 10.45, TVP Sport, II półfinał, sobota, godz.12.45, TVP Sport, finał, niedziela, godz.12.50, TVP Sport.
ŻUŻEL
Enea Ekstraliga: Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń, niedziela, godz. 16, nSport, Lechma Start Gniezno - Unia Tarnów, niedziela, godz.18.30, nSport.
FORMUŁA 1
Grand Prix Hiszpanii na torze Xarez w Barcelonie, kwalifikacje, sobota, godz.14, Polsat Sport Extra, wyścig, niedziela, godz.14, Polsat Sport Extra.
KAJAKARSTWO
Pucharu Świata w Szeged, sobota, godz.10.30, Eurosport, niedziela, godz.10, Eurosport.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?