PIŁKA NOŻNA
T-Mobile Ekstraklasa, Jagiellonia Białystok – Cracovia, sobota, godz. 15.10, Canal+Family, godz. 15.20, Polsat Sport Extra, Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze, sobota, godz. 17.50, Polsat Sport Extra, godz. 17.55, Canal+Sport, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań, sobota, godz. 20.25, Canal+Sport, Wisła Kraków – Legia Warszawa, niedziela, godz. 15.25, Canal+Sport, godz. 15.30 TVP 1, Widzew Łódź – Lechia Gdańsk, niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport Extra, godz. 17.55, Canal+Sport.
Pierwsza liga, Wisła Płock – Stomil Olsztyn, sobota, godz. 13.55, Orange Sport, Górnik Łęczna – Dolcan Ząbki, niedziela, godz. 12.25, Orange Sport.
Liga niemiecka, Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund, sobota, godz. 15.30, Eurosport 2, Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium, sobota, godz.18.30, Eurosport 2, 1FC Nurnberg – Hamburger SV, niedziela, godz. 15.30, Eurosport 2, SC Freiburg – Eintracht Frankfurt, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.
Druga liga niemiecka, Karlsruher SC – 1FC Köln, sobota, godz. 13, Eurosport 2.
Liga angielska, Manchester City – Everton FC, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport, Liverpool FC – Crystal Palace, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport, Sunderland – Manchester United, sobota, godz. 18.25, Canal+ Family 2, Norwich City – Chelsea Londyn, niedziela, godz. 14.25, Canal+Family.
Liga francuska, AS Monaco – AS Saint-Etienne, sobota, godz. 16.55, nSport, Olimpique Marsylia – Paris Saint-Germain, niedziela, godz. 20.55, Canal+ Family 2.
Liga hiszpańska, Levante UD – Real Madryt, sobota, godz. 19.55, Canal+ Family, FC Barcelona – Real Valladolid, sobota, godz. 21.55, Canal+ Family, Atletico Madryt – Celta Vigo, niedziela, godz. 11.55, Canal+Sport, Athletic Bilbao – Valencia CF, niedziela, godz. 20.55, Canal+ Family.
Liga włoska, Inter Mediolan – AS Roma, sobota, godz. 20.40, Canal+ Family 2, Juventus Turyn – AC Milan, niedziela, godz. 20.40, Canal+ Sport, Lazio Rzym – AC Fiorentina, niedziela, godz. 20.40, Orange Sport.
PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów kobiety, Buducnost Podgorica – MKS Lublin, niedziela, godz. 18.55, Canal+ Family
PGNiG Superliga mężczyzn, Orlen Wisła Płock – Vive Targi Kielce, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport News.
SIATKÓWKA
Orlen Liga kobiet, Chemik Police – Atom Trefl Sopot, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Impel Wrocław – Nafta Piła, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport oraz Polsat Sport News.
TENIS
Turniej WTA China Open, mecze półfinałowe, sobota, godz. 9 oraz godz. 11, TVP Sport, finał, niedziela, godz. 13.30, TVP Sport.
Turniej ATP w Tokio, mecze półfinałowe, sobota, godz. 5, oraz sobota, godz. 13,30, SportKlub, finał, niedziela, godz. 7, SportKlub.
Turniej ATP w Pekinie, finał, niedziela, godz. 10, SportKlub.
BOKS
Gala w Moskwie, m.in. walka Mateusza Masternaka z Grigorijem Drozdem w obronie tytułu mistrza Europy, walka o pasy mistrzowskie federacji WBA Super World, WBO, IBF i IBO, waga ciężka, Władimir Kliczko – Alexander Powietkin, sobota, godz. 18, Polsat Sport.
FORMUŁA1
Grand Prix Korei Południowej na torze Yeongam, sesja kwalifikacyjna, sobota, godz. 7, Polsat Spotr Extra, wyścig, niedziela, godz. 8 Polsat oraz Polsat Sport Extra.
ŻUŻEL
Grand Prix Polski w Toruniu, sobota, godz.18.30, Canal+.
Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w Tarnowie, niedziela, godz.18.15, nSport.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?