Parafia pw. Bożego Ciała, ul. Strzelecka 40
8 stycznia - czwartek:
- Rybaki 16, 17, 18, 18a
- Rybaki 20, 20a, 21, 21a, 22a
9 stycznia - piątek:
- Rybaki 22, 23
10 stycznia - sobota:
- Rybaki 24/25, 26, 27, 31
- Rybaki 28, 29, 30
Parafia pw. Maryi Królowej, Rynek Wildecki 4
8 stycznia - czwartek:
1. ul. Przemysłowa 53, 55
2. ul. Przemysłowa 70 i Sikorskiego 1, 2
3. ul. Św. Czesława 1, 1a, 1b, 2a, 2b
4. ul. Św. Czesława 3a, 3b, 3c, 4, 4a
5. ul. Robocza 17 C m. 161 - 187
9 stycznia - piątek:
1. ul. Robocza 17 a m. 1 - 28
2. ul. Robocza 17 a m. 29 - 58
3. ul. Robocza 17 b m. 59 - 95
4. ul. Robocza 17 b m. 96 - 134
5. ul. Żupańskiego 1, 2, 2A, 3, 4
10 stycznia - sobota:
1. ul. Robocza 19 m. 1 - 32
2. ul. Robocza 19 m. 33 - 65
3. ul. Robocza 21 m. 1 - 35
4. ul. Robocza 21 m. 36 - 71
5. ul. Żupańskiego 5 i Wierzbięcice 27
11 stycznia - niedziela:
1. ul. Sikorskiego 12 m. 1 - 35
2. ul. Sikorskiego 12 m. 36 - 71
3. ul. Sikorskiego 13
4. ul. Robocza 3
5. ul. Żupańskiego 6, 6a, 7, 8 (uwaga
ta trasa od godz. 18:15)
12 stycznia - poniedziałek:
1. ul. Św. Czesława 5, 6, 7, 7a, 8, 8a
2. ul. Św.Czesława 9,9a, 10,10a, 11,11a
3. ul. Św. Czesława 12, 13, 14, 15
4. ul. Św. Czesława 16, 16a, 17, 17a
5. ul. Św. Czesława 18, 18a, 19, 19a
6. ul. Żupańskiego 9, 10
13 stycznia - wtorek:
1. ul. Robocza 5a, b, 9
2. ul. Chwiałkowskiego 1, 3, 5, 7
3. ul. Chwiałkowskiego 10, 10a, 11
4. ul. Chwiałkowskiego 12, 12a, 13,14
5. ul. Żupańskiego 12, 13, 13a, 14
Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Marii Magdaleny i św. Stanisława Bpa, ul. Klasztorna 11
8 stycznia - czwartek:
1. Garbary 35,37,39,41
2. Garbary 30,32,34,36
3. Strzelecka i Szkolna
9 stycznia - piątek:
1. Ślusarska 4,6,7,10,11,12
2. Klasztorna
10 stycznia - sobota:
1. Ślusarska
13,14,15,16
2. Świętosławska i Kozia
12 stycznia - poniedziałek:
1. Garbary 43,45,47,49,51, 57,61,
2. Wodna
3. Wrocławska 1,3,5,6,7,9,12
Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela, ul. Fredry 11
8 stycznia - czwartek, godz. 16.00:
1. Zacisze 1-10
2. Kościuszki 74, 76, 80, 86 + 99
9 stycznia, piątek, godz. 16.00:
1. Mickiewicza 8, 10, 18A, 22, 24, 30, 32
2. Kościuszki 101, 103, 104, 106
11 stycznia - niedziela , godz. 15.00:
- Słowackiego 12, Mickiewicza 34, 36
12 stycznia - poniedziałek, godz. 16.00:
1. Poznańska 57, Roosevelta 2, 3, 4, 5, 6/7, 9
2. Kościuszki 105, 107, 109
13 stycznia - wtorek, godz. 16.00:
1. Roosevelta 10,11
2. Kościuszki 106 a, b, c, d
14 stycznia, godz. 16.00:
- 3 Maja 45, 49b, c
15 stycznia - czwartek, godz. 16.00:
1. 3 Maja 47, 49a
2. Kościuszki 108, 110, 112, 112a
16 stycznia - piątek, godz. 16.00:
- Działyńskich 1a, b, 2
17 stycznia - sobota, godz. 15.00:
- Działyńskich 6, 7, 9
18 stycznia - niedziela, godz. 15.00:
- Działyńskich 11a, b
19 stycznia - poniedziałek, godz. 16.00:
- Krasińskiego 1, 3,3a, 5, 7, 9, 11
20 stycznia - wtorek, godz. 16.00:
1. Krasińskiego 2, 4, 6, 8abcd, 10
2. Mielżyńskiego 16, 18, 21, 23, 25, 25a, 27, 31b
21 - środa, godz. 16.00:
1 Gwarna 11, 6, 8, 10, 13 Kantaka 8/9, 10 oraz 27 Grudnia 21
2. Mielżyńskiego 19, 31a
22 - czwartek , godz. 16.00:
- Gwarna 3, 5, 7, 9
23.01 - piątek, godz. 16.00:
1. Św. Marcin 57, 61, Garncarska 10/7
2. Mielżyńskiego 33, 33a
24 stycznia - sobota, godz. 15.00:
- Św. Marcin 63, 69
25 stycznia - niedziela, godz. 15.00:
- Św. Marcin 71, 73, 75, 76, 77
26 stycznia - poniedziałek, godz. 16.00:
- Libelta 1a, 1, 3
27 stycznia - wtorek, godz 16.00:
- Libelta 6, 10
28 stycznia - środa, godz 16.00:
- Libelta 5 (od dołu)
29 stycznia - czwartek, godz. 16.00:
- Libelta 12, 14, 14a
30 stycznia - piątek, godz. 16.00:
- Libelta 22, 24, 26, 31-34, al. Niepodległości 26, 29, 34
Parafia pw. Ofiarowania Pańskiego, ul. Bluszczowa 14
8 stycznia - czwartek, godz. 15.30:
1. Wiśniowa od 4 do 12
2. Saperska 44A
9 stycznia, piątek, godz. 15.30:
1. Wiśniowa 11,13
2. Saperska 44B/A, B
10 stycznia - sobota, godz. 14.30:
1. 28 czerwca 1956 r. - domki od 1 do 23
2. Saperska 42A,B
11 stycznia - niedziela, godz. 14.30:
1. ul. 28 czerwca 1956 r. - domki od 24 do 44
2. Saperska 42C
Parafia pw. św. Franciszka Serafickiego, ul. Garbary 22
10 stycznia - sobota, od godz. 14.30:
1. ul. Kazimierza Wielkiego 10, 10a, 14a
2. ul. Kazimierza Wielkiego 12, 12a, 16a i 16
3. ul. Kazimierza Wielkiego 5 (3 kapłanów)
11 stycznia - niedziela, od godz. 14.30:
1. ul. Długa 5, 6, 7, 16 i ul. Strzałowa 1
2. ul. Długa 4 i 19
3. ul. Długa 18 i Pl. Bernardyński 1, 1a, 2 i 4
4. ul. Długa 3
17 stycznia - sobota, godz. 14.30:
Kolęda dodatkowa - zgłoszenia przy furtce klasztornej
Parafia pw. św. Marcina, ul. Św. Marcin 13:
8 stycznia - czwartek:
- Marcinkowskiego 20, 21 (godz. 16.30)
9 stycznia - piątek:
- Marcinkowskiego 24, 26, 27
10 stycznia - sobota:
1. Kantaka
2. Składowa
11 stycznia - niedziela:
1. Podgórna 1, 2
2. Piekary 8, 9
12 stycznia - poniedziałek:
- Piekary 10 - 25
13 stycznia - wtorek:
- Krysiewicza
15 stycznia - środa:
- Podgórna 3, 4, 6, 8, 10, 12
16 stycznia - czwartek:
- Taczaka 2 - 5
17 stycznia - piątek:
1. Taczaka 6 i 7
2. Garncarska
18 stycznia - sobota:
- Wysoka, Długa i Niezłomnych
19 stycznia - niedziela:
- Strzelecka, Strzałowa i Kozia
20 stycznia - poniedziałek:
- Szymańskiego
22. stycznia - środa:
- Taczaka 8, 14, 15
23 stycznia - czwartek:
- Taczaka 16, 17
24 stycznia - piątek:
- Taczaka 18, 19, 20
25 stycznia - sobota:
- Taczaka 21, 22, 23
Parafia pw. św. Wojciecha, Wzgórze Św. Wojciecha 1
8 stycznia - czwartek, godz. 16.30:
- ul. Szyperska 10c i 11
9 stycznia - piątek, godz. 16.30:
1. ul. Szyperska 11a i 13a
2. ul. Szyperska 13b i 13c
10 stycznia - sobota, godz. 11.30:
1. ul. Szyperska 13d i 13e
2. ul. Piaskowa 6
Parafia pw. Świętej Trójcy, ul. 28 Czerwca 1956 nr 295
8.stycznia – czwartek, początek o 15.30:
1. ul. Żurawinowa 6,6a,6b,8
2. ul. Żurawinowa 8a,8b,9,9a,9b
3. ul. Żurawinowa 10,10a,10b,11
4. ul. Żurawinowa 11a,11b
9 stycznia – piątek, początek o 15.30:
1. ul. Osinowa 2,2a,2b
2. ul. Osinowa 2c,4,4a
3. ul. Osinowa 4b,4c,6
4. ul. Osinowa 6a, 6b
10 stycznia – sobota, początek o 13.00:
1. ul. Osinowa 6c,8,8a,8b
2. ul. Osinowa 10c,11,11a,11b
3. ul. Osinowa 9b,9c,10,10a, 10b
4. ul. Osinowa 8c,9,9a
12 stycznia – poniedziałek, początek o 15.00:
1. ul. Osinowa 13,13a,13b
2. ul. Osinowa 12c i ul. Dębowa 33,35
3. ul. Dębowa 29,31
4 ul. Osinowa 12,12a,12b
5. ul. Dębowa 37,39
Parafia pw. Wszystkich Świętych, ul. Grobla 1
9 stycznia - piątek, od godz. 16.00:
- ul. Chwaliszewo 76,75,74,73 i 70
11 stycznia - niedziela, od godz. 15.00:
1. ul. Chwaliszewo 63,64,66,67,68
2. ul. Tylne Chwaliszewo 2 i 4
13 stycznia - Wtorek, od godz. 16.30
1. ul. Wenecjańska 2,4,6
2. ul. Czartoria 9a, 9, 8d,c,b,a, 2,2a
3. Czartoria 1 (zapisy na portierni)
15 stycznia - czwartek, od godz. 16.30:
1. ul. Chwaliszewo 15/16
2. ul.Tylne Chwaliszewo 23 (czyli Nowa Sienna, zapisy na portierni)
3. ul.Tylne Chwaliszewo 26, 26a, 26b
18 stycznia - niedziela, od godz. 15.00:
- ul. Chwaliszewo 5/6, 7/8, 9,11,12
20 stycznia - wtorek, od godz. 16.30:
- ul. Chwaliszewo 17, 19, 21, 23,
22 stycznia - czwartek, od godz. 16.30:
- ul. Mostowa 37 i 39
Parafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego, ul. Dąbrówki 4/7
8 stycznia - czwartek:
1. ulica Partyzancka 1
2. ulica Saperska 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 35 i 37
3. ulica Saperska 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57a, 59, 61, 63 i 65
4. ulica Saperska 10
5. ulica Partyzancka 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12a, 13, 15 i 17
9 stycznia - piątek:
1. ulica Mielęckiego 1, 3, 5, 7 i 9
2. ulica Rolna 1, 4, 5, 7, 8 i 8a
3. ulica Hetmańska 102
10 stycznia - sobota:
1. ulica Hetmańska 104
2. ulica Hetmańska 106
3. ulica Hetmańska 108
4. ulica Hetmańska 110
Parafia pw. Błogosławionej "Poznańskiej Piątki", 28 czerwca 1956 nr 328
8 stycznia – czwartek, godz.15.30:
1. Łozowa 91, 94, 94A,94B,95 (odwołana)
2. Łozowa 96, 97,98, 99, 100,102,
9 stycznia – piątek, godz. 15.30:
1. Orzechowa 1, 3, 5 (odwołana)
2. Orzechowa 7, 8, 9
10 stycznia – sobota, godz. 13.00:
1. Laskowa 2,4,6,8,10,12,14
2. Orzechowa 10,11,12,13
11 stycznia – niedziela, godz.14.00:
1. Orzechowa 14,15,16,17
2. Orzechowa 18,19,20,21
12 stycznia – poniedziałek, godz. 15.30:
- Orzechowa 22, 23,24
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?