Złoty medal Champion Team w III Mistrzostwach Polski Seniorów w karate

Dariusz Kuczmera
Karatecy Champion Team Łódź wzięli udział w III Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate, które odbyły się w Kleszczewie.

Organizatorem mistrzostw była Polska Unia Karate - Polski Związek Sportowy. Na starcie stanęło około 200 zawodników z 39 klubów.
Trójka zawodników w składzie: Julia Lota, Bartosz Wojciechowski i Adrian Filip reprezentowała Klub Karate ”Champion-Team” Łódź.
- Wracamy z jednym złotym medalem i piątym miejscem - informuje trener Champion Team Witold Wojiechowski.
Bartosz Wojciechowski kolejny raz z rzędu obronił tytuł mistrza Polski w konkurencji kumite indywidualne seniorów - 60 kg. To już trzecie z rzędu zwycięstwo i dominacja w tej kategorii.
Julia Lota ostatecznie zajęła 5 miejsce w konkurencji kumite indywidualne seniorek - 61 kg.
Warto dodać, że Bartosz Wojciechowski został powołany na majowe Mistrzostwa Europy Seniorów, które odbędą się w chorwackim mieście Zadar.