MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wisła Kraków - Lech Poznań: oceny piłkarzy Kolejorza

TS
Piłkarze Lecha Poznań przegrali 0:2 w Krakowie. Poniżej oceny zawodników Kolejorza.

Krzysztof Kotorowski 7
Już w 2 min. uratował swój zespół przed utratą gola. Przy bramkach nie miał żadnych szans. Trudno mieć do niego pretensje za tę porażkę.

Mateusz Możdżeń 3
Dawał się niemiłosiernie ogrywać przez rywali. To właśnie jego stroną piłkarze Wisły przeprowadzali większość ataków. Prawa obrona, to nie jest chyba miejsce dla tego zawodnika.

Hubert Wołąkiewicz 6
To on sprokurował rzut karny faulując Burligę. Wiele razy jego interwencje ratowały jednak Lechowi skórę. Często musiał bowiem naprawiać błędy swoich kolegów z zespołu.

Marcin Kamiński 5
Bardzo przeciętny występ obrońcy Kolejorza. Chwilami można było odnieść wrażenie, że gracze ofensywni Wisły grają dla niego zbyt szybko i zbyt kombinacyjnie.

Luis Henriquez 3
Podobnie jak Możdżeń nie radził sobie ze skrzydłowymi rywali. Przy drugim golu zupełnie zapomniał o Gargule, który miał sporo czasu by go ograć i umieścić piłkę w siatce.

Szymon Pawłowski 4
W pierwszej połowie praktycznie niewidoczny. Znacznie lepszy po przerwie, ale prochu też nie wymyślił. Do optymalnej formy nadal sporo mu brakuje.

Łukasz Trałka 4
Skupiony praktycznie tylko na defensywie, bo musiał łatać dziury w obronie. W pierwszej połowie jego ofiarna interwencja uratowała Lecha przed utratą gola.

Vojo Ubiparip 3
Bardzo słaba pierwsza odsłona. Nikt by nie był chyba zdziwiony, gdyby w przerwie został w szatni. Trochę lepszy po zmianie stron, ale to i tak był jego najgorszy mecz w tym sezonie.

Gergo Lovrencsics 3
Starał się być pod grą, ale nic z tego wynikało. Przegrywał zbyt dużo pojedynków. Miał też sporo strat i pewnie dlatego po przerwie nie wyszedł już na boisko.

Kasper Hamalainen 3
Można było odnieść wrażenie, że tempo meczu było zbyt szybkie dla tego zawodnika. Zbyt często zwalniał grę, jego akcje były też zbyt czytelne dla rywali.

Łukasz Teodorczyk 4
Aktywny tylko na samym początku meczu, kiedy to potrafił postraszyć defensywę Wisły. Występ bez gola, a przecież tego wymaga się od klasowego napastnika.

Zmiennicy: Ślusarski 3 - miał jedną dobrą akcję, Drewniak - grał bardzo krótko. Skala ocen: 1-10.