Wiara Lecha wygrała z Clescevią. Teraz zagra z Orkanem Jarosławiec [ZDJĘCIA]

TR
W sobotę w meczu z Clescevią kibole wygrali 2:1
W sobotę w meczu z Clescevią kibole wygrali 2:1 Grzegorz Dembiński
Lech Poznań mógłby się uczyć od kiboli - gdy on w meczu kolejny już raz traci punkty w końcówce, Wiara Lecha je zdobywa i umacnia się na pozycji lidera. W niedzielę kibole spotkają się z trzecim w tabeli Orkanem Jarosławiec.

W sobotę w meczu z Clescevią kibole zapewnili sobie zwycięstwo 2:1 dopiero w 89. minucie. Mecz nie ułożył się na początku po ich myśli. Już w drugiej minucie stracili bramkę, a na wyrównującą trzeba było czekać do 55. minuty, kiedy to mocnym strzałem z ponad 30 metrów w samo okienko popisał się Smuniewski.

Tuż przed końcowym gwizdkiem ładną dwójkową akcję przeprowadził Makowski i Wyka, którą ten ostatni zakończył strzałem po długim rogu, nie dając żadnych szans bramkarzowi gości.

Kolejny mecz kibole rozegrają w niedzielę, w Jarosławcu. Początek spotkania o godzinie 13.