Strefa AGRO już dostępna. Co w wydaniu czerwcowym?

  Strefa AGRO już dostępna. Co w wydaniu czerwcowym?

  red

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Strefa AGRO już dostępna. Co w wydaniu czerwcowym?
  1/4
  przejdź do galerii
  Już niebawem ukaże się kolejne ogólnopolskie wydanie magazynu Strefa AGRO. Znajdziecie w nim m.in. rozmowę z ministrem rolnictwa. Co jeszcze czeka nas w tym wydaniu?
  Nowy numer „Strefy AGRO” wychodzi już w czwartek, 22 czerwca. Co będziecie mogli przeczytać w tym numerze?

  Wywiad z Krzysztofem Jurgielem, ministrem rolnictwa, m.in. na temat planowanych zmian w prawie dotyczących m.in. przyszłości polskich gospodarzy i zmianach w agencjach obsługujących sektor rolny. 

  Wywiad z Dariuszem Golcem, prezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o dopłatach dla polskich gospodarzy i stanie realizacji pomocy. 

  Przeczytacie też o zmianach w ubezpieczeniach dotyczących państwowych dopłat do polis. Czy zwiększenie funduszy z budżetu pomogło rolnikom?

  Ty też możesz otrzymać to wydanie! Zamów prenumeratę magazynu.


   
  Jeśli chcesz otrzymać aktualne wydanie Strefy Agro bezpośrednio do domu, wykonaj przelew na kwotę 3,50 zł (koszt przesyłki wydania) na poniższe dane: Polska Press sp. z o.o., ul. Domaniewska 45, nr konta: 39 1140 1010 0000 5438 0600 1001. W temacie przelewu wpisując „Koszt wysyłki – Strefa Agro” oraz adres, na który mamy wysłać magazyn. Przykładowa treść tematu przelewu to: Koszt wysyłki – Strefa Agro, Jan Nowak, ul. Wiosenna 12, 00-940 Warszawa
   
  Możesz od razu zapłacić za kilka kolejnych wydań magazynu wpłacając wielokrotność kwoty 3,50 zł, czyli np. za trzy kolejne wydania wpłacając kwotę 10,50 zł.
   
  Jeśli chcesz otrzymać wydanie elektroniczne (w formie pdf) wyślij e-mail na adres Monika.Dobrowolska@polskapress.pl w temacie maila wpisując: Zamówienie - Strefa Agro oraz imię i nazwisko.
   

  Zapraszamy do prenumerowania.
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry