Długi weekend w Wielkopolsce: Wypadki i nietrzeźwi kierowcy

  Długi weekend w Wielkopolsce: Wypadki i nietrzeźwi kierowcy

  NK

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Długi weekend w Wielkopolsce: Wypadki i nietrzeźwi kierowcy

  ©K_kapica_afk

  Trzy osoby zginęły na wielkopolskich drogach w trakcie długiego weekendu. Policjanci zatrzymali też 60 nietrzeźwych kierowców.
  Długi weekend w Wielkopolsce: Wypadki i nietrzeźwi kierowcy

  ©K_kapica_afk

  Długi weekend na wielkopolskich drogach okazał się niestety niebezpieczny. Od czwartku w Wielkopolsce trzy osoby poniosły śmierć w wyniku wypadków. Ponadto 21 osób zostało rannych, zaś 60 zostało złapanych na jeździe pod wpływem alkoholu.

  Tragiczne zdarzenie miało miejsce m.in. w niedzielę w Węgierkach, w powiecie wrzesińskim. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych i motocyklisty. Ten ostatni zginął na miejscu. - Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami w ruchu - mówi dyżurny wielkopolskich strażaków.

  Do groźnego zdarzenia doszło także w sobotę w Otorowie, w powiecie szamotulskim, gdzie z nieznanych powodów auto wypadło z drogi. - W samochodzie było pięć osób: dwoje dorosłych i troje dzieci. Chociaż wszyscy zostali przewiezieni do szpitala, nikt nie odniósł poważnych obrażeń - opowiada dyżurny wielkopolskich strażaków.

  Z drogi wypadło także auto w Dębienku na drodze krajowej nr 5. Tam jednak na szczęście nikomu nic się nie stało.

  Zobacz też: Tragiczny wypadek w Kościanie

  Źródło: TVN 24

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Zdjęcie autora komentarza
   Wypadki były i będą .

   31 węzłowy Burke

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Co do tzw. pijanych to ciekawa by była tabelka ilu i w jakim przedziale. Ale tego polucja nie podaje....Alco blow na zdjęciu ten przyrząd na którym wpadł polucjant Konkolewski. I co ? I nic. A...rozwiń całość

   Co do tzw. pijanych to ciekawa by była tabelka ilu i w jakim przedziale. Ale tego polucja nie podaje....Alco blow na zdjęciu ten przyrząd na którym wpadł polucjant Konkolewski. I co ? I nic. A jakby to był Norbert Kowalski? Zmanipulował Pana Andrzej Złotousty.31zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama