Uśmiechnięty Dzień - Chcemy podarować uśmiech dzieciom

  Uśmiechnięty Dzień - Chcemy podarować uśmiech dzieciom

  Anna Jarmuż

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Uśmiechnięty Dzień - Chcemy podarować uśmiech dzieciom
  1/6
  przejdź do galerii

  Uśmiechnięty Dzień - Chcemy podarować uśmiech dzieciom ©DELI Park

  "Głos Wielkopolski", wspólnie z zaprzyjaźnionymi firmami, znów chce podarować dzieciom z wielkopolskich domów dziecka odrobinę radości. Stąd pomysł o kontynuowaniu akcji "Uśmiechnięty Dzień". Niezapomniana przygoda czeka na najmłodszych 31 sierpnia w parku edukacyjno-rozrywkowym DELI Park w Trzebawiu na granicy Rosnówka (gm. Stęszew).
  - To bajkowe miejsce dla dzieci w różnym wieku, choć dorośli także świetnie się u nas bawią i wypoczywają - mówi Józef Sadłocha, właściciel DELI Parku. Jak tłumaczy, pracownicy parku starają się, by jego oferta stale się powiększała. Stąd wiele nowości. Od wakacji w Parku można odmierzać czas zegarem słonecznym i zajrzeć do domków bajkowych postaci.

  Czekamy na zgłoszenia


  Dzieci, które wezmą udział w naszej akcji przez cały dzień będą mogły korzystać ze wszystkich parkowych atrakcji.
  Zwiedzą eko-wioskę, park miniatur i mini zoo. W tzw. "międzyczasie" będą mogły korzystać z placu zabaw, dmuchańców i gier interaktywnych. W planach są też przejażdżki na segwayach oraz podróż kolejką. Każdy uczestnik "Uśmiechniętego Dnia" otrzyma też zestaw upominków - niespodzianek, które przygotowaliśmy dzięki wsparciu naszych partnerów.

  Dyrektorzy domów dziecka, którzy chcieliby wziąć udział w akcji, a jeszcze nam tego nie zgłosili, mają jeszcze szansę zapewnić swoim podopiecznym niezapomnianą zabawę. Na zgłoszenia do akcji „Uśmiechnięty Dzień” czekamy do poniedziałku, 28 sierpnia, do godz. 15. W tym celu prosimy o telefon pod numer: 61 860 60 49.

  Więcej o DELI Parku i naszej akcji przeczytasz w Serwisie PLUS w artykule Chcemy podarować dzieciom uśmiech  Obejrzyj także:

  Siostra Leopolda - latająca zakonnica z Poznania


  Źródło: gloswielkopolski.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama