Uber Eats już w Poznaniu

  Uber Eats już w Poznaniu

  MW

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Uber Eats już w Poznaniu
  1/3
  przejdź do galerii

  ©mat. prasowe

  Pierwsi poznaniacy mogą zamówić jedzenie w usłudze Uber Eats. Od dwóch lat kierowcy Ubera wożą mieszkańców, a teraz będą także dostarczać posiłki. W tym momencie możemy wybierać spośród około 90 restauracji. Również takich, które do tej pory nie oferowały jedzenia z dostawą do domu.
  - Kiedy wiemy już jak przewieźć po mieście pasażerów, pojawia się pytanie co jeszcze można przewozić - tłumaczy Krzysztof Radoszewski, dyrektor Uber Eats w Polsce. Stąd też w Poznaniu, jako drugim mieście w naszym kraju możemy od czwartku zamówić jedzenie, które dostarczy kierowca Ubera.

  W Warszawie, średni czas od złożenia zamówienia, do jego przywiezienia wynosi około 35 minut i jak mówią przedstawiciele firmy - sukcesywnie spada. Do kosztu posiłku doliczana jest stała opłata wysokości 7,99 zł. Nie ma minimalnej wartości zamówienia.

  Dla Uber Eats pracują nie tylko kierowcy samochodów, ale też motocykliści i rowerzyści. Na razie usługa nie działa jeszcze w całym mieście, ale w jego większej części.


  Do Uber Eats możemy się zalogować z tego samego konta co do normalnego Ubera. W Poznaniu dostawcy będą kursować od godz. 11 do 23 przez cały tydzień. Na początku w usłudze dostępnych będzie około 90 restauracji. Kierowca może nam dostarczyć jedzenie "do drzwi" lub "do krawężnika".  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama