Poznań: Niezapomniana "Noc Marzeń" Nowym Zoo cieszyła dzieci...

  Poznań: Niezapomniana "Noc Marzeń" Nowym Zoo cieszyła dzieci już po raz trzynasty [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Joanna Labuda

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Poznań: Niezapomniana "Noc Marzeń" Nowym Zoo cieszyła dzieci już po raz trzynasty
  1/24
  przejdź do galerii

  Poznań: Niezapomniana "Noc Marzeń" Nowym Zoo cieszyła dzieci już po raz trzynasty ©Waldemar Wylegalski

  Świat zwierząt i przyrody na wyciągnięcie ręki. Ze wspaniałych atrakcji podczas „Nocy Marzeń” w Nowym Zoo skorzystało kilkaset dzieci.
  Tym wydarzeniem poznańskie Nowe Zoo sprawiło, że uśmiech nie schodził z twarzy wyjątkowym gościom, którzy w piątek wieczorem odwiedzili ogród. Podczas wyjątkowej „Nocy Marzeń” bawiło się kilkaset najmłodszych miłośników zwierząt i świata przyrody. Akcja ma charakter międzynarodowy, a skierowana jest do osób z różnymi niepełnosprawnościami, którym pomaga się integrować, bawić i poznawać nowe rzeczy. W Poznaniu odbyła się już po raz trzynasty i na pewno nie ostatni.


  – Przygotowujemy tę imprezę dla naszych wyjątkowych gości, czyli dzieci, którym nie zawsze łatwo jest wybrać się do zoo. W piątek wieczorem cały ogród był wyłącznie do ich dyspozycji, tak jak nasi pracownicy działu dydaktycznego oraz opiekunowie zwierząt ze swoimi ulubieńcami – mówi Małgorzata Chodyła, rzeczniczka poznańskiego ogrodu zoologicznego.

  Na wydarzeniu pojawiło się wiele nowych twarzy, ale także dzieci, które co roku biorą udział w „Nocy Marzeń”. To głównie podopieczni różnych stowarzyszeń i fundacji, które na co dzień opiekują się dziećmi niepełnosprawnymi.

  Uczestnicy zabawy zobaczyli m.in., jak opiekunowie karmią zwierzęta, jeździli kolejką, a także wzięli udział w ognisku.

  Zobacz galerię

  W organizację „Nocy Marzeń” włączył się także Głos Wielkopolski, razem z naszymi partnerami: Auto Compol S.A, „Spójnia” Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Spółka z o.o, Kabat Tyre Sp. z o.o. Spółka Jawna, Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”, Agrobex Sp. z.o., Grupa Partner, SGB-Bank S.A. wraz ze zrzeszonymi Bankami Spółdzielczymi i Salon odzieży Shark - którym bardzo dziękujemy.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama