Co robić w weekend w Poznaniu? Wydarzenia, koncerty,...

  Co robić w weekend w Poznaniu? Wydarzenia, koncerty, spektakle

  RED

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Co robić w weekend w Poznaniu? Wydarzenia, koncerty, spektakle

  ©Łukasz Kasprzak / zdjęcie ilustracyjne

  Co robić w weekend w Poznaniu? Zebraliśmy dla Was wydarzenia, koncerty, spektakle.
  Co robić w weekend w Poznaniu? Wydarzenia, koncerty, spektakle

  ©Łukasz Kasprzak / zdjęcie ilustracyjne

  Adwentowe aromaty
  W Muzeum Narodowym (Al. Marcinkowskiego 9) odbędą się warsztaty plastyczne pt. „Sito sztuki - Adwentowe aromaty”. Dzieci samodzielnie będą przygotowywać świąteczne dekoracje. Zabawa czeka na nie w sobotę, o godz. 11.15. Koszt: 12 złotych. (aj)

  „Blask” Lednickiej Wiosny
  W piątek w Galerii „Pod Arkadami” Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 (ul. Droga Dębińska 21) odbędzie się promocja tomiku „Blask - Strofy lednickie”.
  Zawiera on najciekawsze wiersze z XIX i XX Lednickiej Wiosny Poetyckiej. Festiwal ten, którego animatorką od początku jest Stanisława Łowińska odbywa się nad Jeziorem Lednickim zawsze w maju. Jego uczestnicy walczą o „Koronę Wierzbową” i uczestniczą w „Turnieju jednego wiersza”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. Wstęp wolny. (MAZ)

  Kraina Św. Mikołaja
  Świąteczne dekoracje, szopka z żywymi zwierzętami i poczta, gdzie można wysłać list do Gwiazdora. To czeka w Deli Parku w Rosnówku, gdzie działa już Kraina św. Mikołaja. Odwiedzać można ją od godz. 15. W niedzielę na gości czekają m.in. warsztaty kulinarne. Tego dnia można też będzie porozmawiać z Drużyną Szpiku. (AJ)

  Gwiazdka w zoo
  W weekend w Starym Zoo, przy ul. Zwierzynieckiej zapanuje świąteczna atmosfera. W sobotę, o godz. 12 można będzie wziąć udział w pokazowym karmieniu zwierząt - surykatek, lemurów i kóz. Z kolei w godz. 11-13.30 chętni będą mogli ubrać choinkę. Dzieci wezmą udział w przygotowaniu specjalnych ozdób dla zwierząt. Atrakcje czekają też w niedzielę. Oprócz wspólnego karmienia (o godz. 12), w pawilonie zwierząt zmiennocieplnych zaplanowano spotkania z opiekunem mieszkańców zoo. Te będą się odbywać w godz. 12, 13 i 14. (AJ)

  1 »

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo