Pirat drogowy z Sołacza znów może trafić do więzienia

  Pirat drogowy z Sołacza znów może trafić do więzienia

  Zdjęcie autora materiału

  Norbert Kowalski

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Pirat drogowy z Sołacza znów może trafić do więzienia

  Pirat drogowy z Sołacza znów może trafić do więzienia ©Andrzej Szozda

  Marek C., który w 2011 roku został skazany na cztery lata więzienia, za spowodowanie śmiertelnego wypadku na drodze znów może trafić za kratki. Mężczyzna obecnie przebywa na zwolnieniu warunkowym. Prokuratura uważa jednak, że złamał warunki wcześniejszego wyjścia z więzienia.
  Pirat drogowy z Sołacza znów może trafić do więzienia

  Pirat drogowy z Sołacza znów może trafić do więzienia ©Andrzej Szozda

  – Złożyliśmy wniosek do sądu o cofnięcie warunkowego zwolnienia – mówi prokurator Piotr Kotlarski z Prokuratury Rejonowej Poznań-Grunwald.

  Przypomnijmy, że Marek C. w 2011 roku na Sołaczu potrącił dwie osoby, które zmarły z powodu odniesionych obrażeń. Mężczyzna został skazany na cztery lata więzienia. Ostatecznie wyszedł zza krat już po trzech latach w ramach warunkowego zwolnienia, którego okres kończy się w przyszłym roku.

  W zeszłym tygodniu Gazeta Wyborcza ujawniła, że mężczyzna, będąc na zwolnieniu warunkowym, nagrywa z fotelu pasażera rajdy po Poznaniu. Swoimi nagraniami dzieli się na facebooku. Z nagrań wynika, że kierowcą jest kolega Marka C., który jest przez niego zachęcany do nieostrożnej jazdy i łamie przepisy drogowe.

  21 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Głosu Wielkopolskiego

  Do wypadku doszło w listopadzie zeszłego roku

  Poznań: 4 lata dla sprawcy wypadku na Sołaczu [ZDJĘCIA, FILM]

  Link do głównego zdjęcia

  Do wypadku doszło w listopadzie zeszłego roku ©Anrzej Szozda  Sprawą zainteresowała się już prokuratura. Marek C. może też trafić za kratki za złamanie warunkowego zwolnienia.
  1 »

  Komentarze (6)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Marek Ciesiółka - bandyta drogowy i morderca!

  Gość z Jeżyc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 2

  Nie piszcie Marek C., tylko Marek Ciesiółka. Dopóki jest na wolności, nikt nie jest bezpieczny. Szczególnie powinni uważać mieszkańcy Sołacza i Jeżyc, bo w tych okolicach mieszka i handluje...rozwiń całość

  Nie piszcie Marek C., tylko Marek Ciesiółka. Dopóki jest na wolności, nikt nie jest bezpieczny. Szczególnie powinni uważać mieszkańcy Sołacza i Jeżyc, bo w tych okolicach mieszka i handluje samochodami ten imbecyl. Tu macie jego facjatę, lepiej znać, dla własnego bezpieczeństwa; https://www.facebook.com/people/Marek-Ciesi%C3%B3%C5%82ka/100005979303449zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Taka swołocz nic sobie nie robi z tego, że pozbawił życia niewinnego człowieka

  Noe (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 3

  40 lat, to byłby sprawiedliwy wyrok. Ale w tym kraju wsadza się do pierdla za batonika, a zabójców traktuje jak kumpli od kielicha.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pińcet lat! Pierdylion!

  Tylko kara śmierci! (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

  Bronisz zwyrodnialca, widać jesteś takim samym sukinsynem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zdziwieni?

  mix (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 17 / 2

  Najpierw sąd daje takiemu wyrok 4 lata a potem zdziwienie że koleś ma totalnie wyrąbane i robi swoje dalej mając bekę z wszystkich. Proponuję jeszcze łagodniejsze wyroki.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Odsiedź pół roku

  . (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

  A będzie miał pojęcie o czym mówisz.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A może się dowiemy

  mieszkaniec Winiar (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 1

  jakimi przesłankami kierował się sędzia , który za dwa trupy , niewinnych ludzi, którzy życie mieli przed sobą i swoimi rodzinami , wydał wyrok 4 lat więzienia gnojkowi, który był znany na Jeżycach...rozwiń całość

  jakimi przesłankami kierował się sędzia , który za dwa trupy , niewinnych ludzi, którzy życie mieli przed sobą i swoimi rodzinami , wydał wyrok 4 lat więzienia gnojkowi, który był znany na Jeżycach z pokpiwania z prawa, czy to ten sam sędzia skrócił wyrok o 10 miesięcy i jakimi to przesłankami się kierował w skróceniu wyroku, czy to ten sam sędzia ma teraz podjąć decyzje co dalej z tym szubrawcem , który do rozpuku śmieje się z ofiar i wymiaru sprawiedliwości, czy należy wyciągać wnioski , że sprawa wyroku i przedterminowego zwolnienia działa się w okresie 201o rok- styczeń 2015, gdzie wielu myślało , że ówczesny układ polityczny w Polsce w najbliższych latach się nie zmieni.............i można było sobie z prawa i ludzkiej przyzwoitości drwić , przykład Warszawy i amber gold pokazuje , że kryjący różne przestępstwa przedstawiciele wymiaru sprawiedliwośći nacieli się , oj, nacieli się.....zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo