Jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą ?

  Jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą ?

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą?

  Potrzebujesz pomocy doradczej, badawczej i prawnej we wdrożeniu oraz ochronie innowacji w swojej firmie?

  Przyjdź na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom dofinansowania w ramach konkursów Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR), organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości!


  TERMIN I MIEJSCE SPOTKANIA :
  29 listopada 2016 r., Centrum Konferencyjne Omega, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 79 A, Poznań


  Zgłoś się poprzez stronę internetową: www.poir.parp.gov.pl

  Podczas spotkania dowiesz się, w jaki sposób możemy wesprzeć Twoją działalność w ramach 3 konkursów:

  1. Proinnowacyjne usługi instytucji otoczenia biznesu dla MŚP (Poddziałanie 2.3.1): działanie skierowane jest do firm, które planują wdrożenie innowacji procesowych lub produktowych, ale potrzebują zewnętrznego wsparcia doradczego. Dofinansowane będzie uruchamianie innowacji o charakterze technologicznym, które wpisują się w Krajowe Inteligentne Specjalizacje. Nabór wniosków jest prowadzony do 31 marca 2017.

  2. Bony na innowacje dla MŚP (Poddziałanie 2.3.2): zapraszamy firmy, które chcą wdrożyć nowy produkt lub usługę, ale do ich opracowania potrzebują specjalistycznej pomocy ze strony jednostek naukowych. Dofinansowanie przeznaczone jest na zakup od wykonawcy, będącego jednostką naukową, usługi polegającej na opracowaniu nowego lub znacząco ulepszonego wyrobu, usługi, technologii produkcji lub nowego projektu wzorniczego. Nabór wniosków prowadzony jest do 30 stycznia 2017.

  3. Ochrona własności przemysłowej (Poddziałanie 2.3.4): działanie skierowane jest do firm, które chcą uzyskać dofinansowanie na ochronę prawa własności przemysłowej w trybie krajowym, regionalnym, unijnym lub międzynarodowym. W ramach konkursu możliwe jest sfinansowanie działań, mających na celu uzyskanie lub realizację prawa ochrony w formie patentu, praw ochronnych na wzory użytkowe oraz praw z rejestracji wzorów przemysłowych. Zakończenie naboru wniosków planowane jest na 20 stycznia 2017.
  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo