MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Waterpolo: Poznaniacy pokonali Legię Warszawa!

LEM
Dwa mecze z Legią rozegrali piłkarze wodni ALSTAL Waterpolo Poznań. W sobotę w Warszawie w pierwszym poznaniacy okazali się lepsi od zespołu gospodarzy i wygrali 15:11. Brawa należą się całej drużynie, która nie miała słabych punktów. Na listę strzelców m.in dwukrotnie wpisali się Stachowiak oraz Wielogórski.

Rewanż niestety nie był już tak udany. Poznaniacy po pierwszej kwarcie przegrywali 1:7 i tych strat nie udało się już odrobić. Co prawda w ostatniej kwarcie naszym piłkarzom wodnym udało się doprowadzić do remisu 13:13 , ale ostatnie słowo należało do Legii, która ostatecznie wygrała 16:13.

ALSTAL Waterpolo Poznań zgromadził w czterech meczach 6 pkt i w tabeli utrzymał trzecie miejsce. Prowadzi LTSW Uniwersytet Łódzki przed Arkonią Szczecin. Oba te zespoły zgromadziły komplet - 12 pkt.