Warta Poznań w sparingu zremisowała z Calisią Kalisz 2:2

JAC
Piłkarze Warty Poznań rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy poznańskiej Cytadeli zremisowali z drugoligową Calisią 2:2 (2:1).

Zieloni zdecydowanie lepiej zagrali w pierwszej połowie, kiedy zdobyli dwa gole. Tomasz Magdziarz wykorzystał karnego, a Krzysztof Bartoszak trafił doi siatki kaliszan tuż przed przerwą. Ale to gracze Calisii prowadzili w tym sparingu 1:0 po bramce Patryka Klofika. Po przerwie podopieczni trenera Sławomira Majaka przejęli inicjatywę i wyrównali stan meczu w 66. minucie.

Warta Poznań - Calisia Kalisz 2:2 (1:1)
bramki: 0:1 - Patryk Klofik (25), 1:1 - Tomasz Magdziarz (40-karny), 2:1 - Krzysztof Bartoszak (43), 2:2 - Paweł Tabaczyński (66).
Warta: Radliński (46. Lis) - Wilczyński, Wichtowski, Kołodziejski, Gajda (61. Bartkowiak) - Magdziarz, Giel (51. Ziętarski), Ngamayama (72. Onsorge), Czoska (78. Czerniejewicz), Kotus (46. Grischok) - Bartoszak (56. Jurga).