Warta Poznań: Podbeskidzie pokonane 1:0!

JAC
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko Biała 1:0
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko Biała 1:0 Grzegorz Dembiński
Piłkarze poznańskiej Warty awansowali do 1/8 rozgrywek o Puchar Polski. W 1/16 finału zieloni pokonali na swoim boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0). Jedynego gola dla poznańskiej drużyny zdobył Grzegorz Bartczak z rzutu karnego w 22. minucie spotkania.

Podopieczni trenera Czesława Owczarka zasłużenie wyeliminowali zespół z ekstraklasy z rozgrywek pucharowych. Zieloni zagrali dobre spotkanie, a w pierwszej połowie mogli nawet zdobyć przynajmniej jeszcze dwa gole (Krzysztof Bartoszak). Bramkę dla Warty z rzutu karnego strzelił prawy obrońca Grzegorz Bartczak. Wcześniej w bielskim polu karny Rafała Kosznika sfaulował Fabian Pawela. Spotkania 1/8 finału Pucharu Polski zaplanowane są na 26 września. Nie ma jeszcze daty losowania par następnej rundy PP.

Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0)
bramka: 1:0 - Grzegorz Bartczak (22-karny).
Warta: Radliński - Bartczak, Mysiak, Ciach, Kosznik - Magdziarz, Ngamayama (31. A. Marciniak), Trochim (65. Bartkowiak), Grzeszczyk (80. Pawłowski), Jakóbowski - Bartoszak.
Podbeskidzie: Bąk - Sokołowski, Byrtek, Piter-Bucko, Król - Sacha (67. Szczęsny), Łatka, Reiman (46. Malinowski), Cohen (56. Chmiel), Ziajka - Pawela.
Sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).