Gratki na Facebooku: Nowa reakcja w komentarzach. Wpisz i...

  Gratki na Facebooku: Nowa reakcja w komentarzach. Wpisz i sprawdź co się stanie

  red.

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Gratki na Facebooku: Nowa reakcja w komentarzach. Wpisz i sprawdź co się stanie
  1/3
  przejdź do galerii
  Facebook ostatnio rozpieszcza nas nowymi efektami, czy to w messengerze czy w komentarzach albo na wallu. Po ostatnim "XOXO", które po wpisaniu w komentarz zmieniało się w latające serduszka, teraz dostaliśmy od Marka Zuckerberga kolejny efekt. Zobaczcie jak działa. Słowo klucz, to "gratki" w komentarzu na Facebooku.

  GRATKI NA FACEBOOKU: NOWA FUNKCJA W KOMENTARZACH


  Facebook idzie za ciosem i wprwaca kolejne wizualne efekty zarówno na wallach jak i w messengerze czy w komentarzach. Dotychczas, kiedy chcieliśmy komuś pogratulować w komentarzu, nie mieliśmy zbyt dużego wachlarza możliwości do wyboru. Teraz jednak słowo "gratki" zyskało efektowną oprawę graficzną.

  GRATKI NA FACEBOOKU: NOWA REAKCJA W KOMENTARZACH, JAK DZIAŁA?


  Wystarczy wpisać w komentarz pod postem słowo "gratki" bez względu na wielkość liter, na ekranie pojawi na się ciekawy efekt. Otóż naszego walla zasypie konfetti a w górę pofruną balony. Ponadto reakcja będzie się wyświetlać za każdym razem, kiedy klikniemy w komentarz. Literki zmienią też kolor na czerwony.

  ZOBACZ TAKŻE:
  Tęcza na Facebooku: Nowa reakcja. Jak zrobić TĘCZĘ NA FACEBOOKU
  Fioletowy kwiatek na Facebooku. To nowa reakcja. Do czego służy?
  XOXO NA FACEBOOKU: Nowa reakcja w komentarzach. CO ZNACZY XOXO NA FACEBOOKU, JAK DZIAŁA?
  Ukryte opcje Messengera na Facebooku. Wypróbuj je wszystkie


  Facebook, co jakiś czas wprowadza nowości w postaci reakcji i nowych grafik. Np. z okazji Dnia Matki w pasku reakcji pojawił się kwiatek, oznaczający dziękuję, a w czasie miesiąca LGBT, tęcza oznaczająca dumę. Na stałe natomiast możemy od pewnego czasu w postach używać kolorowych plansz zamiast tradycyjnego tekstu.

  Tour de Pologne 2017 ETAPY, TRASA, GDZIE KIBICOWAĆ  Tajemnicze zamknięcia aptek. Dlaczego je likwidują?  Zawalił się dom w Dębieńsku


  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo