OFF Festival 2017 Katowice: Festiwale rządzą się swoimi prawami, w tym także modą. Jak się nosimy na tegorocznym OFF Festivalu? Pogoda jak dotąd rozpieszcza, zatem króluje trend: im mniej, tym lepiej. Ciekawostką są wianki, które chętnie noszą nie tyko panie. ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Moda festiwalowa na OFF Festivalu w Katowicach, czyli duża swoboda

Na OFF Festivalu 2017 w Katowicach modny jest dżins, ale przede wszystkim w wersji minimalistycznej, czyli raczej krótkie spodenki niż długie wąskie rurki. Zresztą krótkie spodenki z wszelkiego rodzaju materiału na OFFie są na porządku dziennym.

Jak się ubrać na OFF Festival?

Przy upalnej i słonecznej pogodzie bardzo dobrze sprawdzają się lekkie bluzeczki na ramiączkach, albo przewiewne t-shirty. Sporo festiwalowiczek postawiło też na sukienki i to zarówno o maxi jak i mini długości.

PROGRAM OFF FESTIVALU 2017 W KATOWICACH

Nieco mniej zdecydowało się na lowakombinezony.
Zobacz galerię
Panowie stawiają głównie na wygodę, wielu z nich sięgnęło po spodenki do kolan i t-shirty z krótkimi rękawami lub dopasowane koszule. Jeśli festiwal to istotne stają się też dodatki. Tu głównie prym wiodą kapelusze, czapki z daszkiem, część pań wybrała wianki lub opaski z kwiatami.

No i oczywiście festiwalowe torby bawełniane z różnymi motywami, które równie chętnie noszą panie jak i panowie.

Tych przestępczyń szuka policja. Poznajecie? Oto nazwiska

Podwyżki w Biedronce, Lidlu, Auchan. Ile zarabiają?

KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE

KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS

Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.