Choć wydaje się, że modę na obfite kształty rozpoczęła Jennifer Lopez, a w świecie showbiznesu pozycję pupy ugruntowała Kim Kardashian, ten element kobiecego ciała od zawsze budził wiele emocji zarówno w damskim jak i męskim kręgu zainteresowań. W wielu kulturach to właśnie pupa uznawana jest za najbardziej seksowną część ciała kobiety.

To właśnie temat sztucznej pupy, został przedwczoraj poruszony przez znany fanpage Vogule Poland i wzbudził wiele gorących emocji. Wszystko za sprawą dwóch zdjęć popularnej "fitblogerki" Deynn, na których widać zdecydowaną i niepodważalną różnicę w wielkości jej pośladków. Trudno powiedzieć czy to zasługa zdjęcia, Photoshopa czy rzeczonej sztucznej pupy, niemniej nie da się stwierdzić, które pośladki są prawdziwe.

Jak się okazuje, w sieci sztuczne pośladki zdobywają coraz większą popularność. Wystarczy wpisać hasło "butt pads" na Ebayu czy Amazonie żeby przekonać, że produkt jest naprawdę popularny. Również Instagram nie próżnuje w kwestii popularyzowania sztucznej pupy. Czy "butt pads" to skrzętnie skrywana tajemnica krągłych pośladków celebrytek? Możemy się tylko domyślać.

redakcja@stronakobiet.pl

Zobacz też: Na czym polega syndrom martwych pośladków i jak z nim walczyć?

Źródło: TVN