Dni coraz cieplejsze, a Ty nadal chowasz nogi pod długimi spódnicami? Starasz się polubić swój cellulit – bo przecież ma go każda kobieta! – ale zamiast krótkiej sukienki, planujesz kupno kolejnej pary spodni? Zmień taktykę! Są przecież skuteczne zabiegi na cellulit. Jeśli w porę zdecydujesz się na skuteczne usuwanie cellulitu, to jeszcze tego lata na plaży pochwalisz się sexy nogami, ujędrnioną skórą i odchudzoną sylwetką. Wszystko zależy od Ciebie.

Używałaś już wszystkich dostępnych na rynku kosmetyków do modelowania sylwetki. Kolejne serum, scrub czy masaż olejkami nie przyniósł oczekiwanego efektu. Pamiętaj, redukcja tkanki tłuszczowej nie jest taka prosta, jeśli źródłem jej przyrostu są na przykład zaburzenia hormonalne. Dlatego teraz w zwalczaniu cellulitu i ujędrnianiu skóry pomogą Ci najnowsze rozwiązania medycyny estetycznej. Na redukcję tkanki tłuszczowej specjaliści mają prosty sposób – zabieg endermologii.

Endermologia czyli lipomasaż – to nieinwazyjny zabieg, dzięki któremu docieramy do głębokich warstw tkanki tłuszczowej. Masaż – specjalną głowicą z rolkami – wykonuje się pod ciśnieniem, podczas którego rolki pobudzają proces lipolizy, czyli uwalniania się nadmiaru kwasów tłuszczowych zgromadzonych w ciele. Tkanka usuwa się wówczas sama poprzez naturalne procesy metaboliczne. Jednocześnie zabieg endermologii pobudza komórki do produkcji kolagenu i elastyny, tym samym ujędrniając i napinając skórę. Specjaliści podkreślają, że zabieg jest bezbolesny – a kobiety opisują go jako głęboki masaż.

Helse Clinic w Poznaniu proponuje swoim klientkom najnowocześniejszy zabieg endermologii, oparty na innowacyjnym patencie endermologie®Alliance, francuskiej firmy LPG. Ta rewolucyjna technologia pozwala na bezinwazyjną i skuteczną metodę mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Seria bezbolesnych zabiegów przyniesie oczekiwany efekt: redukcję tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry.

Endermologię Alliance wyróżnia unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), który umożliwia przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności i włóknistości. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

W Helse Clinic w Poznaniu każdy zabieg jest spersonalizowany. Na początek kosmetolożka rozmawia z pacjentką o jej problemach i bada stan jej skóry. Wspólnie wybierają rodzaj zabiegów na konkretną partię ciała, ich intensywności i ilość. Na każdy zabieg pacjentka ubiera dopasowany kombinezon, następnie specjalista za pomocą specjalnej głowicy z rolkami zasysa problematyczny fragment skóry pacjentki, roluje go i rozmasowuje, dzięki czemu pobudzone są głębokie obszary ciała. Cały zabieg endermologii trwa od 15 minut do 60 minut (w zależności od ułożonego programu i typu zabiegu) już po pierwszej wizycie skóra będzie odprężona, ujędrniona, a obrzęki zredukowane. Z wizyty na wizytę sylwetka modeluje się, a skóra robi się gładka i napięta. Dla pełnego efektu warto zastosować pełną kurację czyli 12 zabiegów.

Szczególnie latem pamiętajmy o obrzękach, spowodowanych wodą odkładającą się w tkankach. Ich powodem jest nie tylko zaburzona gospodarka hormonalna, ale także siedzący tryb życia, dieta bogata w sól i słabe nawadnianie organizmu. Jak zredukować obrzęki? Przy pomocy zabiegu endermologii. Endermologia działa nie tylko od zewnątrz -– modelując nogi, ale też od wewnątrz – drenując, czyli odprowadzając wodę z tkanek. Taki drenaż limfatyczny jednocześnie rozbija tłuszcz, oczyszcza z toksyn i odprowadza nadmiar płynów. A co najważniejsze pobudza układ limfatyczny do wydajniejszej pracy, poprawia przemianę materii i wspomaga odchudzanie.
Jesteś już na diecie? Ćwiczysz i chcesz podkreślić efekty odchudzania? W tym też pomoże ci zabieg endermologii. Dzięki masażom podciśnieniowym uda nam się wymodelować sylwetkę i pobudzić produkcję kolagenu, który nada naszej skórze sprężystości.
Masaż ze specjalną nakładką sprawi, że poprawimy i wyprofilujemy owal twarzy, skóra przy tym zyskuje jędrność i napięcie.
Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń do naszych specjalistów, kom. 793-232-203