Jeszcze w październiku ruszy w Krotoszynie rozbudowa Galerii Krotoszyńskiej przy ulicy Słodowej. Wszystkie plany są już gotowe i teraz już tylko czekają za ostateczną akceptacją.

Istniejąca w Krotoszynie od pięciu lat galeria handlowa szykuje się do rozbudowy. - Na tym etapie mogę potwierdzić, że projekt ​ rozbudowy jest w trakcie realizacji. ​Planowane jest znaczne powiększenie powierzchni sprzedaży w galerii. Na razie jest jednak zbyt wcześnie by​ mówić o szczegółach tej inwestycji - mówi Patryk Rzepka, menedżer krotoszyńskiej galerii.

Wiadomo jednak, że do istniejącej galerii ma zostać dobudowane kolejne skrzydło, gdzie znajdą się w przyszłości nowe sklepy. Nowa część ma znaleźć się na terenach po byłym browarze. - ​​O kolejnych etapach prac związanych z rozbudową będziemy informować na bieżąco - kończy Patryk Rzepka.

Do redakcji "Życia Krotoszyna" dotarły informacje o tym, że spółka McDonald’s zainteresowała się lokalizacją właśnie na terenie obok galerii. - Jak na razie to wszystko jest oczywiście w planach - zaczyna Justyna Kozłowska z Wydziału Gospodarki Przestrzennej w Urzędzie Miasta i Gminy Krotoszyn. - Plany są nam znane, ale tak na dobrą sprawę to od dziesięciu lat mówi się o tym, że w Krotoszynie powstanie McDonald’s. Wszystko jest w gestii strony zainteresowanej - dodaje.
Źródło: "Życie Krotoszyna"

Zobacz też: Lidl wywołał skandal

(Źródło: DE RTL TV)