Agro Show w Bednarach 2018 to będzie jubileuszowa wystawa rolnicza. Impreza odbędzie się w przyszłym roku w nowej formule. Kiedy?

Agro Show 2018 odbędzie się od 20 do 23 września. To znaczy, że największa wystawa rolnicza w Europie potrwa od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas - od piątku do poniedziałku. Oczywiście wstęp na wystawę jest darmowy.

- Nadal pozostajemy w formule czterodniowej, kompleksowej imprezy targowej, obywającej się na terenie lotniska w Bednarach w gminie Pobiedziska. Kontynuowane będą oczywiście pokazy maszyn podczas pracy, Agro Debaty, a także pozostałe stałe punkty programu, w tym atrakcje i udogodnienia dla zwiedzających - informują organizatorzy Agro Show.

AGRO SHOW - tak było w 2017 roku

Agro Show po raz dwudziesty

Wystawa rolnicza w Bednarach organizowana jest od 1999 roku. W tym roku czeka nas zmiana formuły Agro Show w Bednarach i nowy program dzienny. Będziemy mieli więc biznesowy czwartek, szkolny piątek i weekend dla wszystkich zwiedzających.

Czwartek stanie się "dniem profesjonalisty" i dedykowany będzie przede wszystkim szeroko rozumianemu biznesowi, czyli przedsiębiorcom reprezentującym firmy z branży rolniczej, przedstawicielom grup producenckich, dziennikarzom, a także kluczowym klientom firm prezentujących się na wystawie

Piątek pozostanie "dniem dla szkół", więc najliczniejszą grupą zwiedzających będą uczniowie, nauczyciele i studenci przedmiotów i kierunków związanych z rolnictwem.

Sobota i niedziela to będą tradycyjnie "dni dla wszystkich zwiedzających".

Agro Show Bednary - MIEJSCE