Spartakiada Senioralna: Niezwykłe zawody na boisku AWF...

  Spartakiada Senioralna: Niezwykłe zawody na boisku AWF Poznań! [ZDJĘCIA]

  MW

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Spartakiada Senioralna: Niezwykłe zawody na boisku AWF Poznań
  1/21
  przejdź do galerii

  Spartakiada Senioralna: Niezwykłe zawody na boisku AWF Poznań ©Łukasz Gdak

  Na terenie AWF trwa Spartakiada Senioralna. To projekt organizowany przez Trenera Senioralnego AWF. Do popołudnia seniorzy będą rywalizować w różnorodnych konkurencjach. Przygotowania do nich trwały już od jakiegoś czasu.
  W sobotę w samo południe rozpoczęła się druga już edycja Spartakiady Senioralnej organizowanej przez Trenera Senioralnego AWF. Na boisku Akademii przy skrzyżowaniu ulic Droga Dębińska i Królowej Jadwigi poznańscy seniorzy mogą rywalizować w konkurencjach, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

  Zumba, nordic walking, akcja Zdrowy Kręgosłup, a nawet dziesięciobój Trenera Senioralnego AWF. To wszystko przygotowano dla najstarszych, ale też najaktywniejszych poznaniaków. O godz. 13 powinny się też rozpocząć zmagania indywidualne. Organizatorzy nie zdradzali na czym konkretnie będą polegać wszystkie konkurencje.

  Zobacz galerię

  W Spartakiadzie Senioralnej chodzi bowiem głównie o aktywność i zabawę, a nie walkę o najwyższe miejsca. W ubiegłorocznej edycji seniorzy rywalizowali m. in. w konkurencjach biegowych, strzelaniu z łuku, a nawet zjeździe na tzw. "tyrolce".

  Oprócz sportu będzie też wiele atrakcji dodatkowych. Impreza powinna się zakończyć do godz. 17. Nagrodzeni zostaną zwycięzcy poszczególnych konkurencji, a każdy senior otrzyma pamiątkową koszulkę. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

  Top sportowy 24 - Zobacz:

  Źródło: vivi24  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Sport z kraju i ze świata

   Zobacz więcej na Sportowy24.pl