Artur Sławski o balu sportowca, swoich pasjach muzycznych i...

  Artur Sławski o balu sportowca, swoich pasjach muzycznych i dodawaniu energii dużym imprezom

  Radosław Patroniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Artura Sławskiego równie często, co w Poznaniu, można spotkać na meczach siatkarek Enei PTPS w Pile

  Artura Sławskiego równie często, co w Poznaniu, można spotkać na meczach siatkarek Enei PTPS w Pile ©Fot. Archiwum Artura Sławskiego

  Takiej atmosfery jak na pierwszym meczu w tym sezonie siatkarek Enei Energetyka w Poznaniu już dawno nie widziano. „Kocioł” przy ul. Chwiałkowskiego to w dużej mierze zasługa didżeja Artura Sławskiego. On też sprawi, że 2 lutego podczas 60. Wielkiego Balu Sportowca parkiet w Andersii będzie przypominał wulkan...
  Artura Sławskiego równie często, co w Poznaniu, można spotkać na meczach siatkarek Enei PTPS w Pile

  Artura Sławskiego równie często, co w Poznaniu, można spotkać na meczach siatkarek Enei PTPS w Pile ©Fot. Archiwum Artura Sławskiego

  Wrzesiński dyskdżokej debiutował w sportowym światku dziewięć lat temu, kiedy wspólnie z kibicami witał świeżo upieczonych mistrzów Europy w siatkówce.

  – Odkryty angielski autobus wjeżdża na Plac Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki, chwilę później wybiegają na scenę. Gromkie ,,Polska biało-czerwoni...’’ powitało mistrzów Europy. Wystąpienia oficjeli nie przygasiły całej ceremonii. Po hymnie narodowym z czterech ustawionych w pobliżu sceny armatek, przy rytmach piosenki ,,We Are The Champions’’, uderzyło złote konfetti.
  To była jedna z tych chwil, która jest nie do opisania i którą zapamiętuje się na całe życie – wspominał 31-letni Sławski, który wyznaje zasadę, że prawdziwy DJ nie musi zapraszać na parkiet przez mikrofon, bo robi to za niego muzyka.

  W tym sezonie spotyka się on nie tylko z kibicami w Poznaniu, ale również na meczach siatkarek Enei PTPS w Pile i siatkarzy Onico w największej stołecznej hali, czyli na Torwarze. W przeszłości muzyczny konferansjer był również stałym gościem na meczach w swojej rodzinnej Wrześni.

  – Wiadomo, że najbardziej kibicuję siatkarzom miejscowego APP Krispolu. Przed sezonem byłem już nawet blisko powrotu na mecze pomarańczowych, ale ostatecznie zwyciężyła inna opcja. Specjalnie jednak nie narzekam, tylko robię swoje. W innych ośrodkach mnie cenią, skoro regularnie zapraszają mnie na spotkania. Czasami nawet mam dylemat, bo terminy meczów się pokrywają i muszę komuś odmówić – tłumaczył Sławski.

  – Jego obecność na meczu to zawsze gwarancja niepowtarzalnej atmosfery. Potrafi rozgrzać publiczność do czerwoności i wcale nie potrzebuje do tego słów, ani wyszukanych sposób. Do widzów po prostu przemawia muzyką i swoimi niesmowitymi miksami – zauważył Robert Rakowski, prezes Enei Energetyka.

  DJ z Wrześni zapytaliśmy się też o to, czy nie będzie czuł stresu przed wymagającą publiką balową. – To nie jest tak, że specjalizuje się jedynie w imprezach halowych czy plenerowych, bo często też dodaję energii zawodom siatkówki plażowej. Świetnie się czuję też w konwencji imprez okolicznościowych. Na Balu Sportowca w Poznaniu zadebiutuję, ale tremy raczej nie będę odczuwał – przekonywał wrzesiński didżej.

  Głosowanie w naszym plebiscycie potrwa już tylko do najbliższej soboty. Kupony prosimy przesyłać do redakcji, podając na kopercie swoje imię i nazwisko oraz adres. Laureatów poznamy na Wielkim Balu Sportowca, 2 lutego w hotelu Andersia w Poznaniu. Zaproszenia na bal można jeszcze rezerwować pod nr tel. 502 499 909.

  Gala wręczenia nagród rozpocznie się o godz. 20.30. Zabawa, przy muzyce zespołu Stage Fever i DJ Artura, potrwa od godz. 22.30 do białego rana. Szef kuchni Andersii przygotowuje już menu, będące ucztą dla podniebienia.

  Wśród uczestników balu będą jego byli laureaci, złoty medalista olimpijski w rzucie młotem, Szymon Ziółkowski i były kapitan „Kolejorza”, pięciokrotny zdobywca nagrody dla najlepszego piłkarza w regionie, Piotr Reiss, a także legenda polskiej piłki, król strzelców mundialu w 1974 r., czyli Grzegorz Lato. Wyróżnienia odbiorą podczas gali najlepsi sportowcy w Wielkopolsce, najlepszy trener i piłkarz. Uhonorowania zostaną także laureaci pierwszej edycji Plebiscytu „Mistrzowie Sportu”.  Top sportowy 24 - Zobacz:

  Źródło: vivi24

  Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl