II Liga: Legionovia Legionowo - Warta Poznań 1:2

Ważne zwycięstwo Warty w Legionowie/zdjęcie ilustracyjne
Ważne zwycięstwo Warty w Legionowie/zdjęcie ilustracyjne Grzegorz Dembinski
Świetnie spisała się w sobotnim meczu 27.kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi piłkarskiej Warta Poznań, która pokonała na wyjeździe wyżej notowany zespół Legionovii Legionowo 2:1 (0:1). Poznańscy Zieloni zdobyli tym samym bardzo cenne trzy punkty przybliżające do pozostania w II lidze.

W Legionowie prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w pierwszej połowie Patryk Koziara ( 12 minuta), wyrównał w 55. minucie Dominik Chromiński , a zwycięską bramkę dla Warty strzelił w 65. minucie Adrian Laskowski.

W tabeli Warta awansowała na 11 miejsce , ale co ważniejsze, przewaga podopiecznych Petra Nemeca nad otwierającym obecnie strefę spadkową zespołem RON 1964 Rybnik to cztery punkty.

W sobotę 29 kwietnia w meczu 28.kolejki Warta na stadionie przy ulicy Droga Dębińska w Poznaniu podejmować będzie drużynę z Rybnika. Początek spotkania o godzinie 16.