Lech Poznań: Po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić wyżej - mówi Mario Situm

Karol Mackowiak
Mario Situm musi wiosną ustabilizować formę, jeśli chce zostać w Lechu
Mario Situm musi wiosną ustabilizować formę, jeśli chce zostać w Lechu Waldemar Wylegalski
W pierwszej połowie zdecydowanie dominowaliśmy, stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji do zdobycia bramek, jedną udało się wykorzystać. Nasze prowadzenie już wtedy mogło być nieco wyższe, gdyż graliśmy na niezłym poziomie - ocenił Mario Situm, pomocnik Lecha po wygranym 2:0 meczu z Pogonią Szczecin.

- W pierwszej połowie zdecydowanie dominowaliśmy, stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji do zdobycia bramek, jedną udało się wykorzystać. Nasze prowadzenie już wtedy mogło być nieco wyższe, gdyż graliśmy na niezłym poziomie - ocenił Mario Situm, pomocnik Lecha.

GRALI TAKŻE OŁEKSIJ CHOBŁENKO 5 – próbował szarpać, ale nie miał wsparcia.MIHAI RADUT 4   – mało widoczny, choć miał czas, żeby się pokazać.TYMOTEUSZ KLUPŚ – debiutant grał za krótko, żeby go ocenić.LECH POZNAŃ - ZOBACZ WIĘCEJ

Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Oceniamy piłkarzy Kolejorza w ...

Akurat gra Situma była odzwierciedleniem tego, jak grała cała drużyna. Przed przerwą Situm był jednym z lepszych graczy na boisku, natomiast po zmianie stron nieoczekiwanie... zniknął. Nie brał już tak często na siebie ciężaru gry, nie był tak dynamiczny i przebojowy

- Po przerwie bardziej graliśmy naszymi głowami, niż nogami. Myśleliśmy o rezultacie, bardzo zależało nam na zdobyciu trzech punktów, pewnie w drugiej części nasza gra nie cieszyła oczu. Ostatecznie udało się zdobyć jeszcze jedną bramkę po rzucie rożnym i cel osiągnęliśmy - dodał skrzydłowy Lecha.

ZOBACZ: Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0! Kolejorz cierpiał, ale twierdza Bułgarska nie padła! [WYNIK, RELACJA ON-LINE, ZDJĘCIA]

Situm wiosną walczy o nową umowę z Lechem. Niestety, Chorwat gra w kratkę, czego najlepszym dowodem był właśnie niedzielny mecz. Młodemu piłkarzowi przede wszystkim brakuje stabilizacji formy na stałym wysokim poziomie.

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0! Kolejorz cierpiał, ale twierdza Bułgarska nie padła (INEA Stadion, 18-02-2018)

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0! Kolejorz cierpiał, ale twi...