Sport
    Nie przegap
    Tylko u nas!

    Krystyna Janda: Muszę się skupić, żeby nie dostać medalu partii PiS

    Rozwiń
    Michał Probierz o Nenadzie Bjelicy: "Gdybym ja tak prowadził...

    Michał Probierz o Nenadzie Bjelicy: "Gdybym ja tak prowadził Lecha, powiesiliby mnie za jaja"

    Maciej Lehmann

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Nenad Bjelica podczas meczu z Utrechtem
    1/6
    przejdź do galerii

    Nenad Bjelica podczas meczu z Utrechtem ©Waldemar Wylegalski

    Wielki niedosyt - tak trzeba ocenić remis 2:2 z Utrechtem i pożegnanie się z Ligą Europejską. Lech Poznań nie wykorzystał szansy, by wyrwać się z ligowej młócki. Ostatnie potknięcia Kolejorza w mocnych słowach skomentował Michał Probierz, szkoleniowiec Cracovii, najbliższego rywala Kolejorza.
    Lechici grali do końca, odważnie, z zębem i pomysłem, mieli momentami ogromną przewagę, ale pożegnali się z pucharami, zanim rozgrywki na dobre się rozkręciły. Stanowczo za wcześnie jak na oczekiwania spragnionych, dobrych widowisk kibiców.

    Frekwencja i doping podczas meczu z Holendrami były imponujące. Entuzjazm ludzi, którzy tęsknią za czymś więcej niż ekstraklasowa młócka, został brutalnie zgaszony przez przeciętny zespół holenderski. I to jest najbardziej przykre, bo na takie wieczory jak ten czwartkowy znów przyjdzie nam czekać przynajmniej rok.

    Można dyskutować, czy nad Nenadem Bjelicą ciąży jakieś fatum, że nie potrafi wygrywać najważniejszych meczów, czy mamy mniej utalentowanych i słabszych piłkarzy od tych, którzy pisali historię Kolejorza w 2008 i 2010 roku, ale prawda jest taka, że mimo transferowych "zbrojeń", po raz kolejny przełykamy gorzki smak porażki. Porażki, która niestety znów hamuje rozwój klubu i z racji słabego europejskiego rankingu może mieć konsekwencje w następnych rozgrywkach.

    Nenad Bjelica - Póki jestem trenerem, zawsze będziemy grali z emocjami:

    Źródło: MJ Media

    Kolejorz może od czwartku skoncentrować się już wyłącznie na lidze, w której tak szeroką jak na nasze warunki kadrą, powinien brylować. Bjelica oczywiście będzie apelował o cierpliwość, tłumaczył, że budowa drużyny musi potrwać, nowi piłkarze muszą się zgrać, ale jest w Poznaniu już prawie rok, więc chcemy zobaczyć pierwsze efekty jego pracy.
    1 »

    Czytaj także

      Komentarze (22)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      prymitywy

      asia (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      autor wypowiedzi i ten który go cytuje

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      I co Panie Probierz?

      adidas (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 2

      Okazało się że to trener Bielica by wisiał za jajca gdyby prowadził tak jak Pan, trochę pokory, uczyć się i do roboty a nie pitolić farmazony...

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Trochę pokory....

      Szymon Poznań (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 10 / 2

      Probierz niech najlepiej zajmie się swoja osobą i nadmiernie rozbudowanym ego, jest zawsze szczególnie aktywny w prowokowaniu przed meczami z Lechem. Dla przypomnienia niech sięgnie pamięcią do...rozwiń całość

      Probierz niech najlepiej zajmie się swoja osobą i nadmiernie rozbudowanym ego, jest zawsze szczególnie aktywny w prowokowaniu przed meczami z Lechem. Dla przypomnienia niech sięgnie pamięcią do swoich w pracy z Gdańsku oraz w Arisie Saloniki. Został sam już dwa razy za przysłowiowe " jaja " powieszony, ponieważ nie wyszłozwiń

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Obiektywnie

      globoos (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 7 / 4

      Jakby na to nie patrzeć to właśnie u Bielicy jakoś to zaczyna wyglądać. Przypomnijmy sobie jak to wyglądało za poprzednich trenerów. Wielu zawodników zaczyna tak jak wcześniej tylko mażyli. Mam...rozwiń całość

      Jakby na to nie patrzeć to właśnie u Bielicy jakoś to zaczyna wyglądać. Przypomnijmy sobie jak to wyglądało za poprzednich trenerów. Wielu zawodników zaczyna tak jak wcześniej tylko mażyli. Mam wrażenie że nawet Thomala teraz by strzelał.zwiń

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Jaja

      Fcb (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 12 / 4

      I mówi to facet który uciekł z Jagiellonii bo nie miał jaj żeby grać z nią w eliminacjach do LE.

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Jaja

      Fcb (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 10 / 2

      I mówi to facet który uciekł z Jagiellonii bo nie miał jaj żeby grać z nią w eliminacjach do LE.

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Po co?

      JureK (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 13 / 4

      Akurat GW przed ważnym meczem psuje atmosferę. Byłem na meczu w czwartek i podzielam zdanie trenera. Brakuje jeszcze zgrania, ale zapewne z każdym meczem będzie lepiej. Dziś w Krakowie 2-0 dla LECHA.


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Jurku

      korespondent (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

      Odezwij się po meczu. Zapraszam.


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      No cóż?

      JureK (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      Co tu mówić. Spokój jest najważniejszy. Myślę, że kierunek jest dobry, gra z każdym meczem lepiej się układa.

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Bjelica udaje , że ma charyzmę.

      korespondent (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 4 / 12

      ....i udało mu się przekonać kibiców ale nie mnie bo ja już nie jedno przeżyłem i oglądam te "spektakle" bez większych emocji skupiając się na detalach piłki nożnej i analizując informacje...rozwiń całość

      ....i udało mu się przekonać kibiców ale nie mnie bo ja już nie jedno przeżyłem i oglądam te "spektakle" bez większych emocji skupiając się na detalach piłki nożnej i analizując informacje wychodzące z wnętrza klubu i szatni. Dla mnie to bardzo przeciętny trener mając bardzo przeciętną zbieraninę piłkarską więc z tej mąki chleba nie będzie. ...... i znowu się cofamy. zwiń

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Trzeba mieć jaja żeby za nie powiesili,

      adidas (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 11 / 5

      a Pan ich nie masz... Moim skromnym zdaniem trener Bielica zrobił coś czego polscy trenerzy nie znają, zaryzykował w końcówce i prawie by się udało, i miał jaja żeby tak zrobić i szacun dla...rozwiń całość

      a Pan ich nie masz... Moim skromnym zdaniem trener Bielica zrobił coś czego polscy trenerzy nie znają, zaryzykował w końcówce i prawie by się udało, i miał jaja żeby tak zrobić i szacun dla niego... a Pan Panie Probierz skup się na jutrzejszym meczu żeby smarki na rekawie nie zostały...zwiń


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      adidasie

      korespondent (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 6 / 3

      Odezwij się po meczu z Cracovią to pogadamy.


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Narazie wyszło ma moje,

      adidas (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      zobaczymy jak będzie dalej, ale pierwszy raz od dłuższego czadu jestem optymistą...

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      zobaczymy ?

      jarek (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 10 / 5

      dziś drużyna różnych przybłędów kopaczy z zagranicy ,polskie talenty rozsprzedane i rozdane innym klubom a te w klubie co zostały siedzą na łasce trenera że im da pograć parę minut co dalej ?...rozwiń całość

      dziś drużyna różnych przybłędów kopaczy z zagranicy ,polskie talenty rozsprzedane i rozdane innym klubom a te w klubie co zostały siedzą na łasce trenera że im da pograć parę minut co dalej ? pokaże życie i tabela ligi pokaże boisko ?zwiń

      Newsy z Bułgarskiej

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama