Nenad Bjelica: Zagraliśmy dobrze, kontrolowaliśmy mecz

KM, lechpoznan.pl
- Uważam, że zagraliśmy bardzo dobry mecz i go kontrolowaliśmy - mówi trener Lecha Szymon Starnawski
- W obronie zaprezentowaliśmy się dobrze i byliśmy odpowiedzialni. O zwycięstwie zadecydowała druga połowa. Poza strzelonymi bramkami mieliśmy 2-3 okazje, żeby zdobyć kolejne - mówi Nenad Bjelica, trener Lecha Poznań po zwycięstwie z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza (3:1).

Nenad Bjelica (Lech)

Uważam, że zagraliśmy bardzo dobry mecz i go kontrolowaliśmy. Jeszcze w pierwszej połowie mieliśmy 3-4 sytuacje, w których mogliśmy i powinniśmy zachować się lepiej. Przede wszystkim powinniśmy lepiej dośrodkowywać, bo gdyby to się udawało, to moglibyśmy mocniej zagrozić bramce rywali. W obronie zaprezentowaliśmy się dobrze i byliśmy odpowiedzialni. O zwycięstwie zadecydowała druga połowa. Poza strzelonymi bramkami mieliśmy 2-3 okazje, żeby zdobyć kolejne. Termalika przegrała po raz pierwszy w tym sezonie, tracąc więcej, niż jednego gola. To drużyna, która gra bardzo dobrze w defensywie, a nam udało się strzelić im trzy bramki.

Mariusz Rumak (Termalica)

Gratuluję Lechowi, wygrał zdecydowanie lepszy zespół. Pierwsza bramka padła po akcji, której analizie poświęciliśmy tydzień. Drugą tracimy z kolei po aucie, po którym oddajemy przeciwnikowi piłkę. Jeśli chcemy zdobywać punkty, to musimy grać lepiej, To dla nas cenna lekcja, wiele nas nauczy. Musimy unikać takich błędów, jak w tym spotkaniu. Lech to główny faworyt do mistrzostwa, jeśli go nie zdobędzie, to bardzo się zdziwię.

Miał być wzmocnieniem Lecha Poznań, na razie gra bardzo mało. "Rakels bardzo długo nie grał. Potrzebuje więcej czasu"

Źródło: MJ Media/x-news.pl

Materiał oryginalny: Nenad Bjelica: Zagraliśmy dobrze, kontrolowaliśmy mecz - Głos Wielkopolski