Za nami losowanie par 1/16 finału Pucharu Polski. Znamy...

    Za nami losowanie par 1/16 finału Pucharu Polski. Znamy drabinkę

    psz

    Gol24

    Aktualizacja:

    Gol24

    Poznaliśmy pary 1/16 finału Pucharu Polski

    Poznaliśmy pary 1/16 finału Pucharu Polski ©https://twitter.com/Maciej_Sawicki

    Dzisiaj w samo południe na PGE Narodowym odbyło się losowanie drabinki 1/16, 1/8 i 1/4 finału Pucharu Polski. Sprawdźcie, na kogo trafiły drużyny z Ekstraklasy!
    Poznaliśmy pary 1/16 finału Pucharu Polski

    Poznaliśmy pary 1/16 finału Pucharu Polski ©https://twitter.com/Maciej_Sawicki

    Pary 1/16 finału Pucharu Polski:


    1. Sokół Ostróda - ROW 1964 Rybnik/Górnik Zabrze
    2. Miedź Legnica - Warta Sieradz/Sandecja Nowy Sącz
    3. GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice
    4. Siarka Tarnobrzeg - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    5. Wisła Puławy - Legia Warszawa
    6. Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna
    7. Pogoń Szczecin - Lech Poznań
    8. Drutex-Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk
    9. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    10. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
    11. Stal Mielec - Piast Gliwice
    12. Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
    13. GKS Tychy - Cracovia
    14. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
    15. Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
    16. Wisła Kraków - Wisła Płock

    Gospodarzami meczów 1/16 finału są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2017/2018. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej, gospodarzami są zespoły zajmujące wyższą pozycję w schemacie rozgrywek.

    Pary 1/8 finału:


    17. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2
    18. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4
    19. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
    20. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8
    21. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
    22. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12
    23. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14
    24. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16

    Gospodarzami meczów 1/8 finału są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2017/2018. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/16 finału.

    Pary 1/4 finału:


    zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18
    zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20
    zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22
    zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24

    Gospodarzami pierwszych meczów 1/4 finału są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2017/2018. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza pierwszego meczu wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/8 finału.

    Po ostatnim meczu ćwierćfinałowym dojdzie do kolejnego losowania, które wyłoni pary półfinałowe.



    Terminarz Pucharu Polski 2017/2018:


    8-10 sierpnia 2017 r. – 1/16 finału
    19-21 września 2017 r. – 1/8 finału
    24-26 października 2017 r. – ćwierćfinały (pierwsze mecze)
    15-16 i 28-30 listopada 2017 r. – ćwierćfinały (rewanże)
    28-29 marca 2018 r. – półfinały (pierwsze mecze)
    3-5 i 17-19 kwietnia 2018 r. – półfinały (rewanże)
    2 maja 2018 r. – finał, PGE Narodowy

    PUCHAR POLSKI w GOL24


    Więcej o PUCHARZE POLSKI - newsy, wyniki, terminarz, drabinka



    Koszulki klubów Ekstraklasy na sezon 2017/2018

    Czytaj także

      Komentarze (4)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Błąd do korekty

      is (gość)

      Zgłoś naruszenie treści

      Chyba Pogoń Szczecin a nie Siedlce wrrr...

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      :)

      DEDE (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 3

      Widać,że te losowania są jakieś ustawiane jak zwykle "Legła' musiała natrafić na jakiegoś pionka i tak Lm teraz odpadną!

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Pogoń Szczecin

      Kibicka (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      No niestety Pogoń chyba da ciała z Lechem. Chyba że zrobią niespodziankę.

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Puławy

      Król Łęki (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

      Puławy wygrają z ległą 2:0

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63