Warta Poznań lepsza w sparingu od Polonii Środa

Radosław Patroniak, Krzysztof Maciejewski
Michał Ciarkowski zapewnił warciarzom czwarte zwycięstwo w okresie przygotowawczym Fot. Archiwum Głosu Wlkp.
Czwarte zwycięstwo w okresie przygotowawczym odnieśli w piątek piłkarze drugoligowej Warty Poznań, pokonując na boisku na Śródce trzecioligową Polonię Środa 2:1 (0:1).

Prowadzenie już w 5 min po strzale Radosława Barabasza objęli poloniści, którzy w pierwszej połowie prezentowali się korzystniej od rywali.

Druga połowa należała już do zielonych, którzy w końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bramki dla Warty strzelili Gracjan Goździk (79) i Michał Ciarkowski (81).

Podopieczni Petra Nemca rozegrali już siedem meczów kontrolnych (cztery wygrane i trzy remisy). Polonia z czterech sparingów wygrała jeden. Kolejny mecz warciarze rozegrają w środę o godz. 12.30 w Szamotułach z GKS Tychy. Średzianie we wtorek o godz. 18 zmierzą się w Swarzędzu z Tarnovią Tarnowo Podgórne.