Sport

    Nie przegap
    Tylko u nas!

    Krystyna Janda: Muszę się skupić, żeby nie dostać medalu partii PiS

    Rozwiń
    Sportowy weekend w telewizji: Króluje lekka atletyka i...

    Sportowy weekend w telewizji: Króluje lekka atletyka i futbol

    MAC, PAT

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Kolejorz gra w sobotę z Zagłębiem Lubin

    Kolejorz gra w sobotę z Zagłębiem Lubin ©Waldemar Wylegalski

    Sportowy weekend w telewizji zapowiada się bardzo interesująco. Będzie co oglądać na stadionie lekkoatletycznym w Londynie oraz na boiskach piłkarskich. Sprawdźcie plan transmisji.
    Kolejorz gra w sobotę z Zagłębiem Lubin

    Kolejorz gra w sobotę z Zagłębiem Lubin ©Waldemar Wylegalski

    PIŁKA NOŻNA
    Lotto Ekstraklasa, Sandecja Nowy Sącz -Wisła Płock, sobota, godz. 15, Canal+Sport, Lech Poznań - PGE Zagłębie Lubin, sobota, godz. 17.40, Canal+Sport oraz nSport, Wisła Kraków - Cracovia, sobota, godz. 20.10, Canal+Sport, Górnik Zabrze - Arka Gdynia, niedziela, godz. 15.10, Canal+Sport, Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

    Nice I liga, Odra Opole - Miedź Legnica, sobota, godz. 12.15, Polsat Sport.

    Superpuchar Włoch, niedziela, godz. 20.40, Polsat Sport.

    Liga angielska , Watford - Liverpool, sobota, godz. 13.35, Canal+Sport 2, Chelsea Londyn - Burmley, sobota, godz. 15.55, Canal+Sport 2, Brighton&Howe - Manchester City, sobota, godz. 18.25, Canal+Sport2, Newcastle United - Tottenham, niedziela, godz. 14.25, Canal+, Manchester United - West Ham United, niedziela, godz. 16.55, Canal+Sport 2.

    Puchar Niemiec, I runda: Chemnitzer - Bayern Monachium, sobota, godz.15.25, TVP Sport.

    Liga amerykańska - MLS, Seattle Sounders - Sporting Kansas City, sobota, godz.22, Eurosport 2.

    Liga rosyjska, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa, sobota, godz. 16.30, Polsat Sport News.

    Liga francuska, FC Nantes - Olympique Marseille, sobota, godz. 16.55, Eleven Sports, Strasbourg - OSC Lille, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports, Dijon - AS Monaco, niedziela, godz. 16.55, Eleven. Guingamp - Paris SaintGermain, niedziela, godz. 20.55, Eleven.

    Liga czeska, Slovan Liberec - Sparta Praga, niedziela, godz.17.50, Polsat Sport News.

    Liga brazylijska, Atletico Goianiense - FC Coritiba, sobota, godz. 20.55, Eleven Sports, Atletico Paranaense - Flamengo Rio de Janeiro, niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports.

    Liga holenderska, PSV Eindhoven - AZ Alkmaar, sobota, godz. 18.25, Polsat Sport News, Heracles Almelo - Ajax Amsterdam, sobota, godz. 20.40, Polsat Sport News.
    1 3 »

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama