Sport w TV. Żużel z Leszna, a ponadto tenis, Formuła 1,...

    Sport w TV. Żużel z Leszna, a ponadto tenis, Formuła 1, kolarstwo [8-9 LIPCA]

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    W sobotę w Lesznie odbędzie się finał drużynowego Pucharu Świata

    W sobotę w Lesznie odbędzie się finał drużynowego Pucharu Świata ©archiwum/Mateusz Bosiacki

    Kibicom, którzy trochę czasu zechcą spędzić w weekend przed telewizorami polecamy zwłaszcza transmisję z rozgrywanego w Lesznie Drużynowego Pucharu Świata na żużlu oraz z Grand Prix Austrii – dziewiątej rundy MŚ Formuły 1, turnieju Final Six Ligi Światowej w siatkówce mężczyzn oraz turniejów World Grand Prix w siatkówce kobiet. Zwracamy też uwagę na relacje z kolarskiego Tour de France oraz wielkoszlemowego turnieju tenisowego na trawiastych kortach w Wimbledonie. Warto zobaczyć również turniej III rundy Ligi Światowej w hokeju na trawie kobiet (mecz Niemcy – Polska), zawody Pucharu Świata w wioślarstwie w Lucernie lekkoatletyczny mityng Diamentowej Ligi w Londynie oraz MŚ superbike’ów.
    W sobotę w Lesznie odbędzie się finał drużynowego Pucharu Świata

    W sobotę w Lesznie odbędzie się finał drużynowego Pucharu Świata ©archiwum/Mateusz Bosiacki

    ŻUŻEL
    Drużynowy Puchar Świata w Lesznie, finał, sobota, godz. 18.30, Canal+.
    PGE Ekstraliga, Włókniarz Częstochowa – FOGO Unia Leszno, niedziela, godz. 18.30, nSport.
    Nice PLŻ, I liga, Grupa Azoty Unia Tarnów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport, Orzeł łódź – Lokomotiv Daugavpils, niedziela, godz. 17.45, Eleven Sports.

    PIŁKA NOŻNA

    Złoty Puchar CONCACAF, USA – Panama, sobota, godz. 22.35, TVP Sport.
    Mistrzostwa Europy do lat 19, Szwecja – Portugalia, sobota, godz. 17.45, Eurosport 1, Niemcy – Anglia, niedziela, godz. 17.45, Eurosport 1.
    Liga brazylijska, Vasco da Gama – CR Flamengo Rio de Janeiro, sobota, godz. 20.55, Eleven Sports, Cruzeiro FC Belo Horizonte – SE Palmeiras, niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports.
    Ajax Amsterdam – Werder Brema, mecz towarzyski, sobota, godz. 15.55, TVP Sport.

    WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
    Wyścigi superbike’ów, Mistrzostwa Świata w Monterrey, sobota, godz. 20, Eurosport 2, 1. wyścig, sobota, godz. 23, Eurosport 1, 2. wyścig, niedziela, godz. 23, Eurosport 1.

    FORMUŁA 1
    Grand Prix Austrii – dziewiąta runda MŚ 2017, sobota, godz. 10.55, Eleven Sports, kwalifikacje, sobota, godz. 13.55 (studio od godz. 13), Eleven, wyścig, niedziela, godz. 13.45, Eleven (studio od godz. 13).



    WYŚCIGI SAMOCHODOWE
    Seria GP 2 – Grand Prix Austrii, 1. wyścig, niedziela, godz. 7, Polsat Sport Extra (retransmisja), 2. wyścig, niedziela, godz. 9.10, Polsat Sport Extra.
    Porsche Supercup, wyścig w Spielbergu, niedziela, godz. 11, Polsat Sport Extra oraz niedziela, godz. 11.15, Eurosport 2.
    Drift Masters Grand Prix w Toruniu, sobota, godz. 21, nSport.

    HOKEJ NA TRAWIE
    Trzecia runda Ligi Światowej kobiet, Niemcy – Polska, sobota, godz. 13.55, TVP Sport.

    WIOŚLARSTWO
    Zawody Pucharu Świata w Lucernie, finały, niedziela, godz. 10.15, TVP Sport.

    LEKKA ATLETYKA
    Mityng Diamentowej Ligi w Londynie, niedziela, godz. 14, Polsat Sport Extra.
    1 »

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63