Sport

Sport w TV. Lech z Jagiellonią w niedzielę, dużo piłki...

Sport w TV. Lech z Jagiellonią w niedzielę, dużo piłki ręcznej, boksu i sportów zimowych

LUMAR, MAC

Głos Wielkopolski

Głos Wielkopolski

To będzie weekend (27-28 lutego) bogaty w istotne wydarzenia sportowe. Polecamy relacje ze spotkań Ligi Mistrzów w piłce ręcznej (zwłaszcza mecze z udziałem VIVE Tauronu Kielce i Orlenu Wisły Płock), Pucharu Sześciu Narodów w rugby oraz kolejnego meczu w lidze WSB Rafako Hussars Poland, tym razem na wyjeździe z Caciques Wenezuela, z którymi w pierwszym spotkaniu nasza drużyna przegrała 2:3 Jak zwykle wiele będzie futbolu. Mecz mistrza Polski Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok w niedzielę o 15.10 w Canal+ Sport. Oprócz spotkań polskiej ekstraklasy, na ekranach telewizorów zobaczyć będzie można pojedynki w ligach zagranicznych. Z pewnością warto zobaczyć także bardzo interesująco zapowiadający się mecz finałowy Pucharu Ligi Angielskiej Liverpool FC – Manchester City. Poza tym polecamy spotkania najlepszej ligi koszykarskiej NBA oraz relacje z rozgrywek w polskich ligach koszykówki mężczyzn (mecz BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – MKS Dąbrowa Górnicza, w niedzielę od 19.50 w Polsat Sport News).
Sport w TV. Lech z Jagiellonią w niedzielę, dużo piłki ręcznej, boksu i sportów zimowych

©sxc.hu

PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa, Górnik Łęczna – Korona Kielce, sobota, godz. 15.10, nSport, Lechia Gdańsk – Piast Gliwice, sobota, godz. 17.55, Canal+ Sport, Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała, sobota, godz. 20.25, Canal+ Sport, Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Pogoń Szczecin – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, niedziela, godz. 15.10, nSport, Legia Warszawa – Ruch Chorzów, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Liga angielska, West Ham United – Sunderland, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport, Leicester City – Norwich City, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport, Manchester United – Arsenal Londyn, niedziela, godz. 15, Canal+.

Puchar Ligi Angielskiej, finał Liverpool FC – Manchester City, niedziela, godz. 17.30, Eleven.

Liga niemiecka, VfL Wolfsburg – Bayern Monachium, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Augsburg – Borussia Mönchengladbach, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2, Borussia Dortmund – Hoffenheim, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2, Eintracht Frankfurt – Schalke 04 Grelsenkirchen, niedziela, godz. 19.30, Eurosport 2.

Liga francuska, Nantes – AS Monaco, niedziela, godz. 14, Eleven Sports.

Liga hiszpańska, Real Madryt – Atletico Madryt, sobota, godz. 16, Eleven, Real Betis Sevilla – Rayo Vallecano, sobota, godz. 20.30, Eleven, Real Sociedad San Sebastian – Malaga CF, sobota, godz. 22.20, Eleven, Villarreal – Levante, niedziela, godz. 12, Eleven Sports, Valencia – Athletic de Bilbao, niedziela, godz. 16, Eleven Sports, FC Barcelona – Sevilla, niedziela, godz. 20.30, Eleven.

Liga włoska, Empoli – Roma, sobota, godz. 18, Eleven, Milan – Torino, sonota, godz. 20,45, Eleven Sports, Palermo – Bologna, niedziela, godz. 12, Eleven, Juventus Turyn – Inter Mediolan, niedziela, godz. 20.15, Eleven Sports.

Liga holenderska, PSV Eindhoven – ADO Den Haag, sobota, godz. 19.40, Polsat Sport News, Ajax Amsterdam – AZ Alkmaar, niedziela, godz. 16.40, Polsat Sport Extra.

Liga belgijska, Racing Genk – Club Brugge, niedziela, godz. 14.30, Eleven, Anderlecht Bruksela – Standard Liege, niedziela, godz.18, Eleven Sports.

Liga portugalska, Boavista Porto – Rio Ave, sobota, godz. 17.15, SportKlub, Arouca – Sporting Braga, sobota, godz. 19.30, SportKlub, Estoril –Vitoria Setubal, sobota, godz. 21.45, SportKlub, Belenenses Lizbona – FC Porto, niedziela, godz. 20.15, SportKlub.

FUTSAL
Ekstraklasa mężczyzn, KGHM Euromaster Głogów –Rekord Bielsko-Biała, sobota, godz. 17.55, Orange Sport

KOSZYKÓWKA
Tauron Basket Liga mężczyn, BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – MKS Dąbrowa Górnicza, niedziela, godz. 19.50, Polsat Sport News.
Liga NBA, Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors, sobota/niedziela, godz. 2.30, Canal+ Sport, Washington Wizards – Cleveland Cavaliers, niedziela, godz. 19, Canal+ Sport, Atlanta Hawks – Charlotte Hornets, niedziela, godz. 21.30, Canal+ Sport.
Liga turecka, Trabzonspor Medical Park – Pinar Karsiyaka, sobota, godz. 15, SportKlub.
Liga hiszpańska, Unicaja Malaga – UCAM Murcia, niedziela, godz. 12.30, SportKlub.

PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów, Orlen Wisła Płock – Paris Saint Germain Handball, sobota, godz. 17, Canal+ oraz godz. 17.30, Eleven Sports, HC Zagrzeb – RK Celje Pivovarna Laško, sobota, godz. 19.55, nSport, Montpellier HSC – VIVE Turon Kielce, niedziela, godz. 17.25, Canal+ Sport 2, Rhein-Neckar Löwen – KIF Holding Kopenhaga, niedziela, godz. 19.25, Canal+ Sport 2.
PGNiG Superliga mężczyzn, KPR RC Legionowo – MMTS Kwidzyn, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.
PGNiG Superliga kobiet, MKS Selgros Lublin – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.
1 3 »

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
bokss

da (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Dajcie cybulskiemu trenera a pokona 2 zurominskich.

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Ekstraklasa

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Legię Warszawa, w eliminacjach Ligi Europy zagra czwarta drużyna
1 Legia Warszawa Live 37 43 21 10 6 70-32
2 Piast Gliwice Live 37 40 20 9 8 60-45
3 Zagłębie Lubin Live 37 38 17 9 11 55-42
4 Cracovia Live 37 36 16 10 11 66-50
5 Lechia Gdańsk Live 37 32 14 10 13 53-44
6 Pogoń Szczecin Live 37 30 12 17 8 43-43
7 Lech Poznań Live 37 27 14 6 17 42-47
8 Ruch Chorzów Live 37 21 11 8 18 40-60
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Wisła Kraków Live 37 32 12 15 10 61-45
2 Śląsk Wrocław Live 37 31 12 12 13 41-46
3 Jagiellonia Białystok Live 37 28 13 6 18 46-62
4 Korona Kielce Live 37 27 10 15 12 39-45
5 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Live 37 26 10 12 15 39-50
6 Górnik Łęczna Live 37 24 10 9 18 40-53
7 Górnik Zabrze Live 37 23 6 18 13 38-51
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 37 20 9 12 16 45-63
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Wisła Kraków, Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk i Ruch Chorzów zostały ukarane odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych
1 Legia Warszawa Live 30 60 17 9 4 58-28
2 Piast Gliwice Live 30 58 17 7 6 49-36
3 Pogoń Szczecin Live 30 46 10 16 4 36-30
4 Zagłębie Lubin Live 30 45 12 9 9 41-37
5 Cracovia Live 30 45 12 9 9 57-42
6 Lech Poznań Live 30 43 13 4 13 37-38
7 Lechia Gdańsk Live 30 38 10 9 11 45-37
8 Ruch Chorzów Live 30 38 11 6 13 37-46
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 30 38 9 11 10 37-46
10 Korona Kielce Live 30 37 9 10 11 32-37
11 Wisła Kraków Live 30 36 8 13 9 45-35
12 Jagiellonia Białystok Live 30 35 10 5 15 37-54
13 Śląsk Wrocław Live 30 34 8 10 12 28-37
14 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Live 30 33 8 9 13 33-43
15 Górnik Łęczna Live 30 31 8 7 15 30-43
16 Górnik Zabrze Live 30 25 4 14 12 33-46