Sport w TV: Lech gra z Wisłą Płock, skoki i biegi...

    Sport w TV: Lech gra z Wisłą Płock, skoki i biegi narciarskie, finisz Formuły 1

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Lech Poznań gra w niedzielę z Wisłą Płock

    Lech Poznań gra w niedzielę z Wisłą Płock ©Grzegorz Dembiński

    Tym razem weekend będzie dość bogaty w ważne wydarzenia sportowe. Jak zawsze bardzo dużo będzie przede wszystkim futbolu.
    Lech Poznań gra w niedzielę z Wisłą Płock

    Lech Poznań gra w niedzielę z Wisłą Płock ©Grzegorz Dembiński

    Tradycyjnie na ekranach telewizorów zobaczyć będzie można wszystkie spotkania LOTTO Ekstraklasy (mecz Lecha Poznań z Wisłą Płock, w niedzielę od 15.10 w Canal+) oraz wiele meczów angielskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej.

    Poza futbolem, kibicom, którzy trochę czasu zdecydują się spędzić przed telewizorami polecamy zamykający sezon w Formule 1 wyścig o Grand Prix Abu Zabi oraz zawody Pucharu Świata w sportach zimowych, szczególnie w skokach narciarskich w fińskiej Ruce i w narciarstwie alpejskim w Killington (kobiety) oraz Lake Louise (mężczyźni), ale także w kombinacji norweskiej, biegach narciarskich, biathlonie czy saneczkarstwie.

    Z pewnością warto zobaczyć również relacje z meczu PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn Sandra Spa Pogoń Szczecin – Energa MKS Kalisz w niedzielę od godziny 12.45 w Canal+Sport. Polecamy także relacje z meczów Ligi Mistrzów w piłce ręcznej, zwłaszcza tych z udziałem zespołów polskich oraz spotkań eliminacyjnych MŚ w koszykówce mężczyzn, zwłaszcza meczu Litwa – Polska.

    PIŁKA NOŻNA
    Lotto Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Piast Gliwice, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport oraz nSport, Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Korona Kielce– Legia Warszawa, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Lech Poznań – Wisła Płock niedziela, godz. 15.10, Canal+, Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

    Nice I liga: Stal Mielec – GKS Tychy, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.

    Liga angielska: Tottenham – West Bromwich, sobota, godz. 15.55. Canal+ Sport 2, Liverpool – Chelsea, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Southampton – Everton, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport 2, Huddersfield – Manchester City, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.

    Liga niemiecka: Borussia Dortmund – Schalke 04 Gelsenkirchen, sobota, godz. 15.20, Eleven Sports 2, Borussia Monchengladbach – Bayern Monachium, sobota, godz. 18.20, Canal+, Hamburger SV – Hoffenheim, niedziela, godz. 15.30, Canal+ Sport, 1.FC Koln – Hertha Berlin, niedziela, godz. 17.50, Eleven Sports 1.

    Liga francuska: AS Monaco – Paris Saint Germain, niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports 2.

    Liga hiszpańska: Alaves – Eibar, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 2, Real Madryt – Malaga, sobota, godz. 16.10, Eleven Sports 1, Levante – Atletico Madryt, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 1, Deportivo La Coruna – Athletic Bilbao, niedziela, godz. 11.55, Eleven Sports 2, Villarreal – Sevilla, niedziela, godz. 18.25, E,even Sports 3, Valencia – FC Barcelona, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 1.
    1 3 4 »

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63