PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice, sobota, godz. 15.10, nSport, Korona Kielce – Arka Gdynia, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Wisła Kraków – Wisła Płock. niedziela, godz. 15.10, Canal+, Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lech Poznań – Cracovia Kraków, niedziela, godz. 17.35, Canal+.
Zobacz też: Czesław Michniewicz przed meczem Lech - Cracovia
Liga angielska, West Ham – Chelsea, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Swansea – West Bromwich, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Newcastle – Leicester, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Southampton – Arsenal, niedziela, godz. 12.55, Canal+ Sport 2, Liverpool – Everton, niedziela, godz.15.10, Canal+ Sport 2, Manchester United – Manchester City, niedziela, godz. 17.25, Canal+ Sport 2.
Liga niemiecka: Borussia Dortmund – Werder Brema, sobota, godz. 15.20, Canal+ Sport, Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 2, Borussia Moenchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen. sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 1, Hannover – Hoffenheim, niedziela, godz. 15.25, Eleven Sports 2, Augsburg – Hertha Berlin, niedziela, godz.17.55, Eleven Sports 1.
Druga liga niemiecka: Union Berlin – Dynamo Drezno, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 2, FC Kaiserslautern – Ingolstadt, niedziela, godz. 13. 25, Eleven Sports 3.
Liga francuska: Paris Saint Germain – Lille, sobota, godz. 16.55, Eleven Sports 3, Monaco – Troyes, sobota, godz. 19.55, Eleven Sports 3, Olympique Marsylia – Saint Etiente, niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports 3.
Liga hiszpańska: Getafe – Eibar, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 1, Real Madryt – Sevilla. sobota, godz. 16.10, Eleven Sports 1, Deportivo La Coruna – Leganes, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 2, Valencia – Celta Vigo, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 2, Real Sociedad – Malaga, niedziela, godz. 11.55, Eleven Sports 2, Real Savilla – Atletico Madryt, niedziela, godz. 16, Eleven Sports 3, Levante – Athletic Bilbao, niedziela, godz. 18.25, Eleven Sports 2, Villarreal – Barcelona, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 1.
Liga włoska: Turyn – Inter, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports , Chievo – Roma, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports 1, Napoli – Fiorentina, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 1, Milan – Bologna, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 2.
Liga amerykańska MLS: finał, Toronto FC – Seattle Sounders, sobota, godz. 22,30, Eurosport 2.
Klubowe Mistrzostwa Świata, ćwierćfinały, Pachuca CF – Wydal Casablanca, sobota, godz. 13.50, TVP Sport, Al Jazira Club Abu Zabi – Urawa Red Diamonds, sobota, godz. 17.20, TVP Sport.
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – SV Mattersburg, sobota, godz. 16, SportKlub, SK Puntigamer Sturm Graz – SKN St. Polten, sobota, godz. 18.30, SportKlub.
Liga holenderska: AZ 67 Alkmaar – Heracles Almelo, sobota, godz.19.40, Polsat Sport, Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven, niedziela, godz.16.40, Polsat Sport Extra.
Liga rosyjska: Spartak Moskwa – CSKA Moskwa, niedziela, godz.14.25, Polsat Sport News.
Liga ukraińska: PFK Oleksandria – Dynamo Kijów, niedziela, godz. 18.50, Polsat Sport Extra.
KOSZYKÓWKA
Liga NBA: Los Angeles Clippers – Washington Wizards, sobota, godz. 21.30, Canal+ Sport 2, Detroit Pistons – Boston Celtics, niedziela, godz. 22, Canal+Sport 2.
Ekstraklasa mężczyzn, PGE Turów Zgorzelec– AZS Koszalin, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga turecka mężczyźni: Darussafaka Basketbol – Demir Insaat Buyukcekmece, sobota, godz. 13.15, SportKlub.
Liga hiszpańska mężczyźni: Real Madryt – UCAM Murcia CD, niedziela, godz. 12.30, SportKlub, Nevistar Estudiantes – Valencia BC, niedziela, godz. 18.30, SportKLub.
SIATKÓWKA
Ekstraklasa kobiet: Chemik Police – Developres SktRes Rzeszów, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport.
PlusLiga mężczyzn, Cerrad Czarni Radon – Trefl Gdańsk, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport, MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel, niedziela, godz. 20, Polsat Sport.
PIŁKA RĘCZNA
Mistrzostwa Świata w Niemczech kobiet: mecze 1/8 finału, niedziela, godz. 17.05, godz. 20.10, TVP Sport.
PGNiG Superliga mężczyzn: MMTS Kwidzyn – Orlen Wisła Płock, sobota, godz. 12.45, Canal+Sport, KS Azoty Puławy – PGE Vive Kielce, niedziela, godz. 12.45, Canal+Sport.
Liga niemiecka – mężczyźni, SG Flensburg–Handewitt – THW Kiel, niedziela, godz. 15, SportKlub.
SKOKI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Titisee-Neustad, konkurs drużynowy, sobota, godz. 15.20, TVP 1 oraz godz.15.30, Eurosport 1, konkurs indywidualny, niedziela, godz.15.15, TVP 1 oraz godz.15.30, Eurosport 1.
BIEGI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Davos, biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn, sobota, godz.13.30, Eurosport 1, bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet, niedziela, godz. 17, Eurosport 2 (retransmisja), bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn, niedziela, godz. 18 Eurosport 2 (retransmisja).
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Puchar Świata w Sankt Moritz, supergigant kobiet, sobota, godz. 10.30, Eurosport 1, niedziela, godz.10.15, Eurosport 2.
Puchar Świata w Val d’Isere, gigant mężczyzn, sobota, godz. 9.15, godz. 13, Eurosport 1, slalom mężczyzn, niedziela, godz. 9.15, godz. 13, Eurosport 1.
BIATHLON
Puchar Świata w Hochfilzen, bieg na dochodzenie mężczyzn, sobota, godz. 12.15, Polsat Sport oraz Eurosport 1, bieg na dochodzenie kobiet, sobota, godz. 14.35, Polsat Sport Extra oraz sobota, godz.14.45, Eurosport 1, sztafeta mężczyzn, niedziela, godz. 11.15, Eurosport 1 oraz niedziela, godz. 11.20, Polsat Sport Extra, sztafeta kobiet, niedziela, godz. 14, Polsat Sport Extra oraz Eurosport 1.
SANECZKARSTWO
Puchar Świata w Calgary, sobota, godz. 20.30, Eurosport 2.
SNOWBOARD
Puchar Świata w Copperhead, sobota, godz. 19, Eurosport 2, niedziela, godz. 19, Eurosport 2.
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Puchar Świata w Salt Lake City, sobota, godz. 19.35, TVP Sport, biegi na 500 m kobiet i mężczyzn, sobota, godz.20.30, TVP Sport, biegi na 1500 m kobiet i mężczyzn, sobota, godz.21.35, TVP Sport, biegi ze starty wspólnego kobiet i mężczyzn, sobota, godz. 23.05, TVP Sport.
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Finał Grand Prix w Nagoi, program dowolny solistów, sobota, godz. 8, TVP Sport (retransmisja), program dowolny par sportowych, sobota, godz.8,20, TVP Sport oraz sobota, godz. 8.30, Eurosport 2, program dowolny par tanecznych, sobota, godz. 9.45, Eurosport 2 oraz sobota, godz, 9,50, TVP Sport, program dowolny solistek, sobota, godz. 11.15, TVP Sport oraz Eurosport 2, pokazy mistrzów, niedziela, godz.6.30, TVP Sport
HOKEJ NA LODZIE
liga NHL Tampa Bay Lightning – Winnipeg Jest, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport.
BOKS
Gala w Nowym Jorku, walka o pas mistrzowski Federacji WBO World, waga superpiórkowa Wasyl Łomaczenko – Guillermo Rigondeaux, sobota/niedziela, godz.3, Polsat Sport.
RUGBY
European Champions Cup, RC Toulon – Bath Rugby6, sobota, godz. 16.10, Polsat Sport Extra, Munster Rugby – Leicester Tigers, sobota, godz.20.45, Polsat Sport Extra, Saracens – ASM Clermont Auvergne, niedziela, godz.16.15, Polsat Sport News.
SPORT MOTOROWY
Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro, Grand Prix Polski w Krakowie, sobota, godz. 19, nSport.
SNOOKER
Turniej UK Championship w Yorku, mecze półfinałowe, sobota, godz.14, Eurosport 2 oraz sobota, godz. 20, Eurosport 1, mecz finałowy, niedziela, godz. 14, Eurosport 2 oraz niedziela, godz. 20, Eurosport 1
GOLF
European Tour, Joburg Open , 3. runda, sobota, godz. 10.30, Canal+Sport 2, finał, niedziela, godz. 10.30, Canal+Sport2.
FUTBOL AMERYKAŃSKI
Liga NFL, niedziela/poniedziałek, godz.2.25, Eleven Sports 2.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?