Sport w TV. Lech gra z Cracovią, dużo futbolu i zmagań w...

    Sport w TV. Lech gra z Cracovią, dużo futbolu i zmagań w sportach zimowych

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    Sport w TV. Lech gra z Cracovią, dużo futbolu i zmagań w sportach zimowych

    Sport w TV. Lech gra z Cracovią, dużo futbolu i zmagań w sportach zimowych ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

    Nadchodzący weekend będzie bogaty w ważne wydarzenia sportowe. Tradycyjnie zobaczyć będzie można wszystkie spotkania LOTTO Ekstraklasy (mecz Lech Poznań – Cracovia w niedzielę od 17.35 w Canal+) oraz wiele meczów lig zagranicznych. Poza spotkaniami ligowymi ćwierćfinałowe mecze Klubowych Mistrzostw Świata oraz finał amerykańskiej MLS (Major League Soccer). Oprócz futbolu, kibicom, którzy trochę czasu zdecydują się spędzić przed telewizorami polecamy zawody Pucharu Świata w sportach zimowych. Przede wszystkim w skokach narciarskich, w narciarstwie alpejskim biathlonie, biegach narciarskich łyżwiarstwie szybkim.
    Sport w TV. Lech gra z Cracovią, dużo futbolu i zmagań w sportach zimowych

    Sport w TV. Lech gra z Cracovią, dużo futbolu i zmagań w sportach zimowych ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

    PIŁKA NOŻNA
    Lotto Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice, sobota, godz. 15.10, nSport, Korona Kielce – Arka Gdynia, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Wisła Kraków – Wisła Płock. niedziela, godz. 15.10, Canal+, Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lech Poznań – Cracovia Kraków, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

    Zobacz też: Czesław Michniewicz przed meczem Lech - Cracovia


    Liga angielska, West Ham – Chelsea, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Swansea – West Bromwich, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Newcastle – Leicester, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Southampton – Arsenal, niedziela, godz. 12.55, Canal+ Sport 2, Liverpool – Everton, niedziela, godz.15.10, Canal+ Sport 2, Manchester United – Manchester City, niedziela, godz. 17.25, Canal+ Sport 2.

    Liga niemiecka: Borussia Dortmund – Werder Brema, sobota, godz. 15.20, Canal+ Sport, Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 2, Borussia Moenchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen. sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 1, Hannover – Hoffenheim, niedziela, godz. 15.25, Eleven Sports 2, Augsburg – Hertha Berlin, niedziela, godz.17.55, Eleven Sports 1.

    Druga liga niemiecka: Union Berlin – Dynamo Drezno, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 2, FC Kaiserslautern – Ingolstadt, niedziela, godz. 13. 25, Eleven Sports 3.

    Liga francuska: Paris Saint Germain – Lille, sobota, godz. 16.55, Eleven Sports 3, Monaco – Troyes, sobota, godz. 19.55, Eleven Sports 3, Olympique Marsylia – Saint Etiente, niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports 3.

    Liga hiszpańska: Getafe – Eibar, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 1, Real Madryt – Sevilla. sobota, godz. 16.10, Eleven Sports 1, Deportivo La Coruna – Leganes, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 2, Valencia – Celta Vigo, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 2, Real Sociedad – Malaga, niedziela, godz. 11.55, Eleven Sports 2, Real Savilla – Atletico Madryt, niedziela, godz. 16, Eleven Sports 3, Levante – Athletic Bilbao, niedziela, godz. 18.25, Eleven Sports 2, Villarreal – Barcelona, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 1.

    Liga włoska: Turyn – Inter, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports , Chievo – Roma, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports 1, Napoli – Fiorentina, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 1, Milan – Bologna, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 2.

    Liga amerykańska MLS: finał, Toronto FC – Seattle Sounders, sobota, godz. 22,30, Eurosport 2.

    Klubowe Mistrzostwa Świata, ćwierćfinały, Pachuca CF – Wydal Casablanca, sobota, godz. 13.50, TVP Sport, Al Jazira Club Abu Zabi – Urawa Red Diamonds, sobota, godz. 17.20, TVP Sport.

    Liga austriacka: Rapid Wiedeń – SV Mattersburg, sobota, godz. 16, SportKlub, SK Puntigamer Sturm Graz – SKN St. Polten, sobota, godz. 18.30, SportKlub.

    Liga holenderska: AZ 67 Alkmaar – Heracles Almelo, sobota, godz.19.40, Polsat Sport, Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven, niedziela, godz.16.40, Polsat Sport Extra.

    Liga rosyjska: Spartak Moskwa – CSKA Moskwa, niedziela, godz.14.25, Polsat Sport News.

    Liga ukraińska: PFK Oleksandria – Dynamo Kijów, niedziela, godz. 18.50, Polsat Sport Extra.
    1 3 4 »

    Komentarze (1)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    Tylko zwyciestwo

    Alien (gość)

    Zgłoś naruszenie treści

    Trzeba ograc krakusow

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63