Sport w TV. Dużo futbolu, ale też hokej na lodzie, kolarstwo...

    Sport w TV. Dużo futbolu, ale też hokej na lodzie, kolarstwo i żużel

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    Lech Poznań zagra w niedzielę z Cracovią

    Lech Poznań zagra w niedzielę z Cracovią ©Waldemar Wylegalski

    Telewizyjnym kibicom przede wszystkim polecamy mistrzostwa świata elity w hokeju na lodzie, wyścig kolarski Giro d’ Italia, mistrzostwa Europy w wioślarstwie oraz turniej Final Four Ligi Mistrzyń w piłce ręcznej kobiet. Oczywiście jak zwykle do obejrzenia będzie bardzo dużo futbolu.
    Lech Poznań zagra w niedzielę z Cracovią

    Lech Poznań zagra w niedzielę z Cracovią ©Waldemar Wylegalski

    W polskiej ekstraklasie w weekend wszystkie mecze grupy mistrzowskiej, jeden w sobotę i trzy w niedzielę oraz dwa spotkania grupy spadkowej. Mecz Cracovia – Lech Poznań w niedzielę od 15.10 w Canal+.

    Z wydarzeń piłkarskich, oprócz spotkań polskiej ekstraklasy na ekranach telewizorów jak zwykle zobaczyć będzie można mecze niemieckiej 1.Bundesligi, angielskiej Premier League oraz lig belgijskiej, francuskiej, hiszpańskiej, holenderskiej, portugalskiej, rosyjskiej, szkockiej, ukraińskiej i włoskiej. Polecamy też mecze żużlowej PGE Ekstraligi i Nice PLŻ.

    PIŁKA NOŻNA
    Ekstraklasa, grupa mistrzowska: Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów, sobota. godz. 20.10, Canal+Sport, Cracovia – Lech Poznań, niedziela, godz. 15.10, Canal+, Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Piast Gliwice, niedziela, godz. 17.40, Canal+; grupa spadkowa: Śląsk Wrocław – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport, Górnik Łęczna – Górnik Zabrze, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, sobota, godz. 17.45, Eurosport 2.

    Pierwsza liga, Chojniczanka Chojnice – Wisłą Płock, niedziela, godz.12.35, Polsat Sport.

    Liga angielska, Norwich City – Manchester United, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport 2, Sunderland – Chelsea, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Leicester City – Everton sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Tottenham – Southampton, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport 2, Manchester City – Arsenal, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.

    Liga niemiecka, mecze przedostatniej 33. kolejki, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2.

    2. Bundesliga, przedostatnia 33. kolejka, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2.

    Liga francuska, Olympique Lyon – AS Monaco, sobota, godz. 21, Eleven.

    Liga hiszpańska, FC Barcelona – Espanyol Barcelona, niedziela, godz. 17. Eleven, transmisja łączona meczów Real Madryt – Valencia oraz Levante – Atletico Madryt, niedziela, godz. 17, Eleven Sports.

    Liga włoska, Inter Mediolan – Empoli, sobota, godz. 18, Eleven Sports, Bologna – Milan, sobota, godz. 20.45, Eleven Sports, Roma – Chievo Verona, niedziela, godz. 12.30, Eleven, Fiorentina – Palermo, niedziela, godz. 15.20, Eleven Sports, Torino – Napoli, niedziela, godz. 20.45, Eleven, Hellas Verona – Juventus Turyn, niedziela, godz. 20.45, Elenen Sports.

    Liga holenderska, De Graafshap – Ajax Amsterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport Extra.

    Liga belgijska, Anderlecht Bruksela – KV Ostende, niedziela, godz. 14.30, Eleven.
    1 3 4 »

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63