Sport w TV. Bardzo dużo żużla i piłki nożnej

    Sport w TV. Bardzo dużo żużla i piłki nożnej

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    W niedzielę kibice Lech obejrzą wyjazdowy mecz Lecha z Pogonią Szczecin.

    W niedzielę kibice Lech obejrzą wyjazdowy mecz Lecha z Pogonią Szczecin. ©Grzegorz Dembiński

    W ten weekend fani sportu z pewnością nie będą się nudzić. Czekają ich emocje związane z żużlem, piłkarską Ekstraklasą, czołowymi ligami zagranicznymi, a także boksem i... skokami narciarskimi. Zobaczcie, gdzie będzie można obejrzeć transmisje na żywo tych meczów i zawodów.
    W niedzielę kibice Lech obejrzą wyjazdowy mecz Lecha z Pogonią Szczecin.

    W niedzielę kibice Lech obejrzą wyjazdowy mecz Lecha z Pogonią Szczecin. ©Grzegorz Dembiński

    Sympatykom sportu, którzy trochę czasu zdecydują się spędzić przed telewizorami polecamy zwłaszcza Grand Prix Niemiec, 9. Rundę cyklu GP Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Kibice czarnego sportu emocjonować się będą także rewanżowymi półfinałowymi meczami w polskiej PGE Ekstralidze oraz pierwszym spotkaniem finałowym Nice PLŻ.

    Po przerwie spowodowanej meczami eliminacyjnymi do mistrzostw świata w Rosji wracają rozgrywki polskiej Lotto Ekstraklasy oraz najsilniejszych lig europejskich.
    Tradycyjnie zobaczyć będzie można wszystkie spotkania LOTTO Ekstraklasy (mecz lidera tabeli Lecha Poznań w Szczecinie z Pogonią w niedzielę od godziny 17.35 w Canal+) oraz wiele meczów angielskiej Premier League, niemieckiej 1. i 2. Bundesligi, francuskiej League 1, hiszpańskiej La Liga i włoskiej Serie A.

    Poza tym warto z pewnością śledzić rywalizację w Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Czajkowskim. Polecany także transmisje ze spotkań PGNiG Superligi w piłce ręcznej mężczyzn, towarzyskiego meczu rugby Polska – Europa, gal bokserskich w Radomiu i Carson.

    PIŁKA NOŻNA
    Lotto Ekstraklasa: Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz, sobota, godz. 15, Canal+ Sport,godz. 15.10, nSport, Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Cracovia – Jagiellonia Białystok, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Pogoń Szczecin – Lech Poznań, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

    Nice I liga: Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała, sobota, godz. 14.30, Polsat Sport.

    Liga angielska: Manchester City – Liverpool FC, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Leicester City – Chelsea Londyn, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Stoke City – Manchester United, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Burnley FC – Crystal Palace, niedziela, godz. 14.25, Canal+, Swansea City – Newcastle United, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.

    Liga niemiecka: VfL Wolfsnurg – Hannover 96, sobota, godz. 15.25, Eleven Extra, Freiburg – Borussia Dortmund, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports, 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports, Hertha Berlin – Werder Brema, niedziela, godz. 15.25, Eleven Sports, Schalke 04 Gelsenkirchen – VfB Stuttgart, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports.

    2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – MSV Duisburg, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports, SV Darmstadt – VfL Bochum, niedziela, godz.13.25, Eleven Sports.

    Liga francuska: Olympique Marsylia – Stade Rennais, niedziela, godz, 20.55, Eleven Extra.

    Liga hiszpańska: Real Madryt – Levante, sobota, godz. 12.55, Eleven, Valencia – Atletico Madryt, sobota, godz. 16.10, Eleven, Sevilla – Eibar, sobota, godz. 18.25, Eleven, FC Barcelona – Espanyol Barcelona, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports, Deportivo La Coruna – Real Sociedad San Sebastian, niedziela, godz. 11.55, Eleven, Celta Vigo – Alaves, niedziela, godz. 18.25, Eleven, Villarreal – Real Betis Sevilla, niedziela, godz. 20.40, Eleven.

    Liga włoska: Juventus Turyn – Chievo Verona, sobota, godz. 17.55, Eleven Extra, Sampdoria Genua – AS Roma, sobota, godz. 20.40, Eleven, Inter Mediolan – SPAL, niedziela, godz, 12.25, Eleven Extra, Lazio Rzym – AC Milan, niedziela, godz. 14.55, Eleven, Hellas Verona – Fiorentina, niedziela, godz. 15, Eleven Extra, Bologna – Napoli, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.

    liga holenderska: Heracles Almelo – Feyenoord Rotterdam, sobota, godz. 18.25, Polsat Sport Extra, Ajax Amsterdam – PEC Zwolle, sobota, godz. 20.40, Polsat Sport Extra, SC Heerenveen - PSV Eindhoven, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport News.
    liga rosyjska: Spartak Moskwa – Rubin Kazań, sobota, godz. 20, Polsat Sport News.
    liga ukraińska: Dynamo Kijów - PFK Oleksandria, niedziela, godz. 18.25, Polsat Sport Extra.

    2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – MSV Duisburg, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports, SV Darmstadt – VfL Bochum, niedziela, godz.13.25, Eleven Sports.

    Liga czeska, Sigma Ołomuniec – Slavia Praga, sobota, godz. 18, Polsat Sport News.

    Liga amerykańska, Chicago Fire – Mew York Red Bulls, sobota, godz. 22, Eurosport 2.

    Liga austriacka: Linzer ASK – Sturm Graz, sobota, godz. 16, SportKlub, Red Bull Salzburg – Rapid Wiedeń, niedziela, godz. 16.30, SportKlub.

    ŻUŻEL
    Grand Prix Niemiec w Teterow, sobota, godz. 18.30, Canal+.
    PGE Ekstraliga, rewanżowe mecze półfinałowe, Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno, niedziela, godz. 16, Sport, Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław, niedziela, godz. 18.30, nSport.
    Nice PLŻ, pierwszy mecz finałowy Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Grupa Azoty Unia Tarnów, niedziela, godz. 14.30, Polsat Sport.
    1 »

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama