Sport w TV. Bardzo dużo siatkówki i piłki nożnej, żużel i...

    Sport w TV. Bardzo dużo siatkówki i piłki nożnej, żużel i Formuła 1

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    Miliony kibiców przyciagnie przed telewizory kolejny mecz polskich siatkarzy na Mistrzostwach Europy.

    Miliony kibiców przyciagnie przed telewizory kolejny mecz polskich siatkarzy na Mistrzostwach Europy. ©Sylvia Dabrowa

    Weekend będzie bardzo bogaty w ważne wydarzenia sportowe. Kibicom, którzy zdecydują się trochę czasu spędzić przed telewizorami, polecamy przede wszystkim relacje z odbywających się w Polsce Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn, Grand Prix Polski na żużlu, Grand Prix Belgii Formuły 1 oraz wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana.
    Miliony kibiców przyciagnie przed telewizory kolejny mecz polskich siatkarzy na Mistrzostwach Europy.

    Miliony kibiców przyciagnie przed telewizory kolejny mecz polskich siatkarzy na Mistrzostwach Europy. ©Sylvia Dabrowa

    Najwięcej będzie jednak futbolu, grać bowiem będą wszystkie najsilniejsze ligi europejskie. Kibice piłki nożnej jak zawsze będą mogli zobaczyć wszystkie mecze polskiej LOTTO Ekstraklasy (spotkanie Lech Poznań – Arka Gdynia w niedzielę od godziny 15.10 w Canal+).

    Sympatycy żużla, oprócz GP Polski, zobaczyć będą mogli tradycyjny turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Zwracany tez uwagę na rywalizację studentów podczas Uniwersjady w Tajpej. Zobaczcie szczegóły w poniższej rozpisce:

    PIŁKA NOŻNA
    LOTTO Ekstraklasa: Korona Kielce – Bruk Bet Termalica Nieciecza , sobota, godz. 15, Canal+ Sport oraz godz. 15.10, nSport, Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice, sobota, godz. 17.40, Canal+Sport, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Szczecin, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lech Poznań – Arka Gdynia, niedziela, godz. 15.10, Canal+, Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

    Nice I liga: GKS Katowice – Odra Opole, niedziela, godz. 14.30, Polsat Sport.

    Liga angielska: Bournemouth – Manchester City, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Newcastle United – West Ham United, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Manchester United – Leicester City, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Chelsea Londyn – Everton, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport 2, Liverpool – Arsenal, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.

    Liga niemiecka: Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg, sobota, godz. 15.25, Eleven, Bayer Leverkusen – Hoffenheim, sobota, godz. 15.25, Eleven Extra, Werder Brema – Bayern Monachium, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports, Borussia Dortmund – Hertha Berlin, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports, RB Lipsk – SC Freiburg, niedziela, godz. 15.25, Eleven Sports, Hannover 96 – Schalke 04 Gelsenkirchen, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports.

    2.Bundesliga: FC St. Pauli Hamburg – FC Heidenhein 1846, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports, Union Berlin – Arminia Bielefeld, niedziela, godz. 13.25, Eleven Sports.
    Liga francuska: AS Monaco – Olympique Marsylia, niedziela, godz. 20.55, Eleven Extra.

    Liga hiszpańska: CD Alaves – FC Barcelona, sobota, godz. 18.10, Eleven, Girona – Malaga, sobota, godz. 20.10, Eleven, Las Palmas – Atletico Madryt, sobota, godz. 22.10, Eleven,Eibar – Athletic Bilbao, niedziela, godz. 18, Eleven Extra, Getafe – Sevilla, niedziela, godz. 20.10, Eleven, Real Madryt – Valencia, niedziela, godz. 22.10, Eleven.

    Liga włoska: Genoa – Juventus Turyn, sobota, godz. 18, Eleven Extra, Roma – Inter Mediolan, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports, Torino – Sassuolo, niedziela, godz. 17.55, Eleven, Napoli – Atalanta Bergamo, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.

    Liga austriacka: RZ Pelletz WAC – SKN St Polten, sobota, godz. 16, SportKlub, Puntigamer Sturm Graz – Red Bull Salzburg, niedziela, godz. 16.30, SportKlub.

    Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Willem II Tilburg, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport News, Venlo – Ajax Amsterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport News, PSV Eindhoven – Roda Kerkrade, niedziela, godz. 16.40, Polsat Sport News.

    Liga rosyjska: Zenit Sankt Petersburg – FK Rostów, niedziela, godz. 19, Polsat Sport News.
    Liga amerykańska: Montreal Impact – Toronto FC, sobota, godz. 22, Eurosport 1, Philadelphia Union – Atalanta United, sobota/niedziela, godz. 1, Eurosport 2, Los Angeles Galaxy – Sam Jose Earthquakes, sobota/niedziela, godz. 3, Eurosport 1.

    ŻUŻEL
    Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim, sobota, godz. 18.30, Canal+.
    Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, niedziela, godz. 19.05, TVP Sport.

    FORMUŁA1
    Grand Prix Belgii w Spa-Francorchamps, 3. Sesja treningowa, sobota, godz. 10.55, Eleven Sports, sesja kwalifikacyjna, sobota, godz. 13.55, Eleven, wyścig, niedziela, godz. 13.45, Eleven.
    1 »

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama