Medale poznańskich kickbokserów na ME w Skopje

Trener Radosław Laskowski ze swoimi podopiecznymi, córką Gabrielą i Patrykiem Możdżyńskim Fot. Archiwum Radosława Laskowskiego
W macedońskim Skopje rozegrane zostały Mistrzostwa Europy Juniorów w Kickboxingu. Reprezentacja Polski liczyła aż 148 osób. W tym gronie było dwoje zawodników KKS Sporty Walki Poznań, którzy startowali w wersji full contact. Patryk Możdżyński zdobył srebrny medal, ulegając w finale nieznacznie na punkty zawodnikowi z Rosji. Natomiast Gabriela Laskowska stanęła na trzecim stopniu podium.

Trenerem biało-czerwonych i jednocześnie kierownikiem reprezentacji był Radosław Laskowski (ojciec Gabrieli), na co dzień szkoleniowiec poznańskiego klubu. Trenerzy KKS Sporty Walki zapraszają chętnych na zajęcia, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Telefon kontaktowy 721 785 903.