PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa, Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Górnik Łęczna, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport 2, Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała, sobota, godz. 17.55, Canal+ Sport, Piast Gliwice – Wisła Kraków, sobota, godz. 20.05, Canal+ Sport, Górnik Zabrze – Legia Warszawa, niedziela, godz. 15.10, Canal+, KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław, niedziela, godz.15.10, Canal+ Sport 2, Cracovia – Lech Poznań, niedziela, godz. 17.40, Canal+.
Pierwsza liga, Stomil Olsztyn – Wisła Płock, niedziela, godz. 12.35, Polsat Sport.
Liga angielska, Crystal Palace – West Bromwich Albion, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport, Manchester City – Newcastle United, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport, Chelsea Londyn – Southampton FC, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Everton FC – Liverpool FC, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport, Arsenal Londyn – Manchester United, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport.
Liga niemiecka, Borussia Moenchengladbach – VfL Wolfsburg, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Schalke 04 Gelsenkirchen – 1. FC Köln, niedziela, godz.15.15, Eurosport 2, Bayern Monachium – Borussia Dortmund, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.
Liga francuska, Olympique Lyon – Stade Reims, sobota, godz. 17.30, Eleven Sports, AS Monaco – Stade Rennes, niedziela, godz. 14, Eleven, SM Caen – AS Saint-Etienne, niedziela, godz. 17, Eleven Sports, Paris Saint-Germain – Olympique Marsylia, niedziela, godz. 21, Eleven Sports.
Liga hiszpańska, Sevilla FC – FC Barcelona, sobota, godz. 16, Eleven, Espanyol Barcelona – Sporting Gijon, sobota, godz. 20.30, Eleven, Malaga CF – Real Sociedad San Sebastian, sobota, godz. 22.30, Eleven, Rayo Vallecano – Betis Sevilla, niedziela, godz. 12, Eleven, Athletic Bilbao – Valencia CF, niedziela, godz. 16, Eleven, Atletico Madryt – Real Madryt, niedziela, godz. 20.30, Eleven.
Liga holenderska, Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport Extra.
Liga portugalska, Academica Coimbra – Marítimo, sobota, godz.19.30, SportKlub, FC Rio Ave – Boavista Porto, sobota, godz.21.45, SportKlub, UD Madeira – Benfica Lizbona, niedziela, godz. 17, SportKlub, FC Porto – Belenenses Lizbona, niedziela, godz. 19.15, SportKlub, Sporting Lizbona – Vitoria Guimaraes, niedziela, godz. 21.30, SportKlub.
Liga rosyjska, Zenit Sankt Petersburg – FK Rostów, sobota, godz. 15.55, Polsat Sport News.
Liga włoska, Carpi FC 1909 – AC Torino, sobota, godz. 18, Eleven, Chievo Werona – Hellas Werona, sobota, godz. 20.45, Eleven Sports, FC Empoli – Sassuolo Calcio, niedziela, godz. 12.30, Eleven Sports, US Palermo – AS Roma, niedziela, godz. 15, Eleven Sports, Juventus Turyn – FC Bologna, niedziela, godz.18, Eleven.
Liga amerykańska MLS, DC United – New York City FC, sobota, godz. 21.30, Eurosport, Toronto FC – Philadelphia Union, sobota, godz. 23, Eurosport, New York Red Bulls – Columbus Crew, sobota/niedziela, godz. 1, Eurosport 2, FC Dallas – Houston Dynamo, niedziela, godz. 23, Eurosport 2, Colorado Rapids – Real Salt Lake, niedziela/poniedziałek, godz. 1.15, Eurosport 2.
ŻUŻEL
Grand Prix Polski w Toruniu, sobota. godz. 18.30, Canal+.
SIATKÓWKA
Mistrzostwa Europy kobiet, półfinały, sobota, godz. 15.30 i godz.18.30, Polsat Sport, o 3. miejsce, niedziela, godz. 14, Polsat Sport News, finał, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.
RUGBY
Puchar Świata w Anglii, Samoa – Japonia, sobota, godz. 15.30, Polsat Sport Extra, RPA – Szkocja, niedziela, godz.17.45, Polsat Sport Extra, Anglia – Australia, sobota, godz. 21, Polsat Sport Extra, Irlandia – Włochy, niedziela, godz.17.45, Polsat Sport Extra.
PIŁKA RĘCZNA
PGNiG Superliga mężczyzn, mecz MMTS Kwidzyn – Pogoń Szczecin, niedziela, godz. 20, Polsat Sport.
Liga Mistrzów mężczyzn, RK Celje Pivovarna Lasko – Orlen Wisła Płock, sobota, godz. 15.55, Canal+, godz. 16, Eleven Sports, THW Kiel – SG Flensburg-Handewitt, sobota, godz. 17.25, nSport, MOL-Pick Szeged – FC Barcelona Lassa, niedziela, godz.16.55, nSport.
TENIS
Turniej WTA w Wuhan, finał, sobota, godz. 9, TVP Sport.
KOSZYKÓWKA
Liga WNBA, finał play-off: Minnesota Lynx – Indiana Fever, niedziela, godz. 21, Canal+ Sport.
Liga niemiecka mężczyzn, Mitteldeutscher BC – Phoenix Hagen, sobota, godz. 20.30, Polsat Sport News.
KOLARSTWO
Tour of Almaty, niedziela, godz. 9, Eurosport 2
Tour de l'Eurometropole, niedziela, godz. 13, Eurosport 2.
SIATKÓWKA PLAŻOWA
Turniej World Tour w Fort Lauderdale, o 3. miejsce kobiet, niedziela, godz. 17, 3. miejsce mężczyzn, niedziela, godz. 18, finał kobiet, niedziela, godz. 19, finał mężczyzn, niedziela, godz. 20.30, Polsat Sport News
WYŚCIGI SAMOCHODOWE
Euroformuła Open na torze Monza, sobota, godz. 14.50 i niedziela, godz. 12.50, Polsat Sport News.
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Wyścigi superbike'ów MŚ w Magny-Cours, sobota, godz. 15 i niedziela, godz. 10.30 i godz.13, Eurosport.
RAJDY SAMOCHODOWE
MŚ, Rajd Francji, niedziela, godz. 12, Polsat Sport Extra.
TENIS STOŁOWY
ME w Jekaterynburgu, niedziela, godz. 7.30, Eurosport, niedziela, godz. 10.30, Eurosport 2.
JEŹDZIECTWO
Los Angeles Masters, niedziela, godz. 22.35, Eurosport.
KAJAKARSTWO EKSTREMALNE
MŚ w Austrii, sobota, godz. 14, Eurosport 2.
HOKEJ NA LODZIE
Polska Hokej Liga, mecz Naprzód Janów – KH Ciarko PBS Bank Sanok, niedziela, godz.13.15, TVP Sport.
FUTBOL AUSTRALIJSKI
Australian Football League, Hawthorn FC – West Coast Eagles, sobota, godz. 6.30, Eurosport 2.
FUTBOL AMERYKAŃSKI
Liga NFL, New Orleans Saints – Dallas Cowboys, niedziela/poniedziałek, godz. 2.35, Eleven Sports.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?