18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sobota: Mistrzostw Wielkopolski Amatorów w tenisie. Wygrali Janusz Przybylski i Marcin Kolbusz

ŁOS
Janusz Przybylski z Poznania oraz Marcin Kolbusz z Rzeszowa wygrali pierwszy turniej z cyklu Halowych Mistrzostw Wielkopolski Amatorów w Tenisie by Kia Delik.

W zawodach, które odbyły się na kortach Centrum Tenisowego Sobota wystartowało ponad 40 zawodników w dwóch kategoriach: open oraz + 40. W kategorii open pierwsze miejsce wywalczył Marcin Kolbusz. W finale pokonał Grzegorza Staschinskiego - 6:3, 6:3. W kategorii + 40, po bardzo wyrównanych pojedynkach, triumfował Janusz Przybylski. W decydującym meczu zwyciężył Mariusza Mijalskiego z Chodzieży - 7:5, 6:3.

W finale gry podwójnej, według większości obserwatorów, spotkały się dwie najlepsze, poznańskie pary: Jakub Puchalski/Damian Dziura i Paweł Dymnicki/Łukasz Judek. Lepsi okazali się ci pierwsi, wygrywając 7:5, 6:3. Trzecie miejsce zajęli Jacek Torzewski w parze z Grzegorzem Staschinskim.

Kolejna impreza w weekend 8-9 grudnia na kortach Parku Tenisowego Olimpia. Zgłoszeń dokonywać można w systemie online www.teniqo.com lub na adres emailowy [email protected].