Polska - Włochy MEMY. Porażka Polaków 0:1 i spadek z Dywizji A Ligi Narodów [DEMOTYWATORY, ŚMIESZNE OBRAZKI]

ZSN
Memy po meczu Polska - Włochy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1. Tym samym reprezentacja Polski jako pierwsza spadła z Dywizji A Ligi Narodów. Zobaczcie memy, śmieszne obrazki i demotywatory, jakie powstały po porażce Polaków. sportowememy.pl, fangol.pl, demotywatory.pl

Czwarta porażka reprezentacji Polski pod wodzą nowego selekcjonera Jerzego Brzęczka i kolejny przegrany mecz w Lidze Narodów. Po porażce z Portugalią 2:3 w niedzielę Polacy przegrali z Włochami 0:1. W ostatnich minutach meczu do naszej bramki trafił Cristiano Biraghi.

"Niby człowiek wiedzioł... a jednak się trochę łudził", "Najlepszy polski obrońca w 1. połowie? Poprzeczka!" - komentują internauci.

Zobaczcie najlepsze memy, śmieszne obrazki i demotywatory, jakie powstały po spotkaniu Polska - Włochy: