MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI...

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM]

  ei24

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM]
  1/7
  przejdź do galerii

  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM] ©FACEBOOK

  Magdalena Żuk, atrakcyjna, długowłosa blondynka o niebieskich oczach, wyjechała na wypoczynek nad Morze Czerwone do Egiptu. Zmarła w tajemniczych okolicznościach po kilku dniach pobytu. Z najnowszych informacji wynika, że śledczy badają wątek depresji, z którą zmagała się MAGDALENA ŻUK. Nic nie wskazuje na to, by kobieta była zgwałcona. Wiadomo jednak, że eksperci znaleźli w ciele Magdy Żuk ślady silnych leków.

  Sonda

  Która hipoteza dotycząca śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie jest najbardziej prawdopodobna?

  NAJNOWSZE WIEŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK (26.10.2017)


  Rodzina Magdaleny Żuk wyraziła swoje oburzenie w sprawie niektórych doniesień medialnych, które sugerują, iż przyczyną śmierci Magdaleny Żuk była choroba psychiczna oraz samobójstwo - podał portal wiadomosci.wp.pl. Rodzina podkreśliła z całą stanowczością, że nic jej nie wiadomo aby kobieta brała leki przeciwpsychotyczne i według nich nie miała żadnych problemów zdrowotnych.


  Do powyższych informacji jako pierwsi dotarli dziennikarze Faktu. Na razie nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska prokuratury dotyczącego nowych faktów i wyników badań ekspertów.

  MAGDALENA ŻUK - POJAWILI SIĘ NOWI ŚWIADKOWIE WYDARZEŃ W EGIPCIE


  W wyemitowanym niedawno materiale „Superwizjera TVN” pojawiają się świadkowie, którzy byli na tej samej wycieczce co Magdalena Żuk i opowiadają o tym, co widzieli. Turyście w programie nie pokazują twarzy, bo -jak twierdzą- boją się fali krytyki i hejtu.
  - Już pierwszego dnia Magda biegała po hotelu, zaczepiała wszystkich, mówiła, że jej chłopak powinien być z nią - usłyszeliśmy z ust turystów.

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE INFORMACJE  - Drugiego dnia, w długich spodniach - w tym upale - biegła wokół hotelu. Nagle zdjęła bluzkę, nie miała pod nią stanika, a po chwili ubrała się i dalej biegła - to kolejny opis zachowania Polki osób mieszkających z Magdaleną Żuk w tym samym hotelu.

  Uczestnicy wycieczki bronią rezydenta, ich zdaniem opiekował się i przejmował losem Magdaleny Żuk.

  MAGDALENA ŻUK, ŚMIERĆ POLKI W EGIPCIE, RODZINA PRZERYWA MILCZENIE  Po ponad trzech miesiącach od śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie, jej rodzina przerywa milczenie. O tym, jak przez ten czas wyglądało ich życie i czy udało im się dowiedzieć więcej o tej tragedii reporterom UWAGI! opowiedzieli siostra i ojciec kobiety.

  -W aktach przysłanych z Egiptu nie zgadza się godzina śmierci Magdy -mówi i płacze siostra Magdaleny Żuk.- (...) Zaczęliśmy się skupiać na hipotezie handlu ludźmi i zapomnieliśmy o tym, że Magda zmarła w Egipcie.

  - Pojechała wypocząć, wróciła w trumnie - mówi pan Tadeusz, ojciec Magdaleny Żuk.
  Rodzina Magdaleny Żuk przerywa milczenie  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE  Zapadła decyzja o przedłużeniu całego śledztwa, które wydłużono do 31 października. Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze poinformowała, że do tej pory w charakterze świadków przesłuchanych zostało już ponad sto osób. Jak podał portal wp.pl przesłuchano także członków rodziny kobiety oraz jej partnera.


  1 3 4 »

  Czytaj także

   Komentarze (2798)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   hehe

   dem (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Przeciez oni znali sie duzo predzej...na innym czacie na fb....hubiak arent to tez profil markusa.... No ale szczegol.
   Uwierzono w to co zeznal, przebywa w niemczech ..... Ponoc do pracy wrocil ?...rozwiń całość

   Przeciez oni znali sie duzo predzej...na innym czacie na fb....hubiak arent to tez profil markusa.... No ale szczegol.
   Uwierzono w to co zeznal, przebywa w niemczech ..... Ponoc do pracy wrocil ? Tak naciaga kolejna chetna na zasamobujstwienie sie..... Zloty blondyn...zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   emi

   emi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Wpisałam hubiak arent na fb i nic nie znalazlam.dlaczego?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Mija

   Mija (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6

   Uważam , że Magdalena nie chciała popełnić samobójstwa lecz uciec ze szpitala, nie czuła sie tam bezpiecznie wyrażnie widać jak mężczyzna coś wyciąga z kieszonki i sypie na Jej twarz po czym...rozwiń całość

   Uważam , że Magdalena nie chciała popełnić samobójstwa lecz uciec ze szpitala, nie czuła sie tam bezpiecznie wyrażnie widać jak mężczyzna coś wyciąga z kieszonki i sypie na Jej twarz po czym automatycznie w panice chce uciec do okna. Druga sprawa - kto uwierzy ze dzwoniący Złoty podejrzany w sprawę śmierci innej kobiety do Markusa , który również jest świadkiem tragedii śmierci pięknej dziewczyny to przypadek.
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Moda?

   LODZ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8

   W przypadku MAGDALENY ŻUK na filmach widać dokładnie kto bije kto szarpie! Nawet dziewczyna mówi "M" I co dalej? Wszyscy widzą tylko nie ci którzy powinni.
   Może to taka moda w tym okresie na...rozwiń całość

   W przypadku MAGDALENY ŻUK na filmach widać dokładnie kto bije kto szarpie! Nawet dziewczyna mówi "M" I co dalej? Wszyscy widzą tylko nie ci którzy powinni.
   Może to taka moda w tym okresie na okna?
   Wpiszcie: Uchodźca wypchnął przez okno kobietę, która odmówiła mu seksu
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wywiad

   LODZ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

   Siostra mówiła w wywiadzie że Magda rozmawiała z psychologiem w ramach terapii DDA o swojej młodszej siostrze - relacji z nią oraz wpływie wyprowadzki MAGDY na młodszą siostrę. Obejrzyjcie sami...rozwiń całość

   Siostra mówiła w wywiadzie że Magda rozmawiała z psychologiem w ramach terapii DDA o swojej młodszej siostrze - relacji z nią oraz wpływie wyprowadzki MAGDY na młodszą siostrę. Obejrzyjcie sami wywiad. Warto zobaczy, wpiszcie: na zywo rodzina magdy zuk marcina roli video live
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ja530

   Magdalena zuk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   https://youtu.be/5aijlj7xfrA

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   hmm

   Janek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Niebiesko oka blondynka i kraje arabskie = handel ludźmi

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   gfd

   dgfff (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10

   szkoda dziewczyny a winni chodzą na wolności

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Opinia

   Gm (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 1

   Wszyscy wiedza o co chodzi.....zamiatanie pod dywanik, nie narażanie sie władza innego kraju, wyciszenie sprawy i zrobienie z normalnej zdrowej dziewczyny totalnej chorej idiotki....ha ha bajka dla...rozwiń całość

   Wszyscy wiedza o co chodzi.....zamiatanie pod dywanik, nie narażanie sie władza innego kraju, wyciszenie sprawy i zrobienie z normalnej zdrowej dziewczyny totalnej chorej idiotki....ha ha bajka dla dzieci w przedszkolu ale nie dla myślących ludzi...no cóż przynajmniej wiadomo czego sie mozna spodziewać od wymiaru sprawiedliwosci, nic mnie w życiu juz nie zdziwi...mozna wmówić komuś ze czarne to bialezwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   !

   LODZ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 2

   Media są dość mocno powiązane kapitałowo. Sprawę tragedii Magdy zawalono już w momencie w którym jeszcze żyła i to dużo wcześniej niż został nagrany film 14min. Podobnie rzecz się miała zaraz po...rozwiń całość

   Media są dość mocno powiązane kapitałowo. Sprawę tragedii Magdy zawalono już w momencie w którym jeszcze żyła i to dużo wcześniej niż został nagrany film 14min. Podobnie rzecz się miała zaraz po śmierci. Totalnie nikt/nic nie zadziałało by pomóc Magdzie w sytuacji w jakiej się znalazła i mam tu na myśli wszystkich i wszystkie strony. To wszystko daje do myślenia. W mojej ocenie jakakolwiek próba wyrokowania przez tzw. ekspertów stanu zdrowia Magdy bez wywiadu, obserwacji i badań jest po prostu nie poważna i samoistnie definiuje tychże pseudo ekspertów. MAGDA była ZDROWĄ I SILNĄ KOBIETĄ. Ponadto sugestie by miała dorobić czy też cokolwiek świadczyć na rzecz osób trzecich są KŁAMSTWEM I PRÓBAMI NISZCZENIA JEJ SAMEJ ORAZ DOTYCHCZASOWEGO ŻYCIA.
   Pokładano olbrzymie nadzieje w polskich śledczych oraz polskim wymiarze sprawiedliwości. Efekty póki co są takie jak widać. To że nic nie znaleziono było wiadome od samego początku, podobnie jak medialne próby określenia i przypisania choroby psychicznej, a także nagonka medialna na BEZBRONNĄ DZIEWCZYNĘ. Bardzo dobrze widać kto ma w tym interes i nie mam tu akurat na myśli strony przeciwnej. MAGDĘ SKRZYWDZONO NA 100%. I to za przyzwoleniem - bo tak to zostało odczytane/ tak należy odczytać brak reakcji na KRZYWDĘ MAGDY. Wystarczy odrobina wyobraźni oraz wiedzy by się zorientować w jaki sposób i czego użyto. Ludzie swoje już wiedzą, zapamiętali i adekwatnie zareagują - podsumują. Powinien zostać przyjęty włoski model działania - mam na myśli sprawę włoskiego studenta.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zamiatają sprawę

   osa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 1

   Dobrze napisane

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dem jeżeli możesz, wejdź na drugi link

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Bo się wymijamy. Jeżeli nie możesz tam wejść, daj znać tu. Sprawdzam oba linki.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo