MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI...

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM]

  (em), (ls), ei24, tj, abaj, aip

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM]
  1/7
  przejdź do galerii

  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM] ©FACEBOOK

  Magdalena Żuk, atrakcyjna, długowłosa blondynka o niebieskich oczach, wyjechała na wypoczynek nad Morze Czerwone do Egiptu. Zmarła w tajemniczych okolicznościach po kilku dniach pobytu. Sprawę śmierci Magdaleny Żuk badają polscy i egipscy śledczy. Zabezpieczono nagrania z monitoringu szpitala i hotelu, w którym mieszkała Magdalena Żuk. Filmy można znaleźć w internecie. Postępowanie zostało objęte osobistym nadzorem przez prokuratora generalnego Egiptu. Prokuratorzy z Jeleniej Góry sprawdzają, czy nie doszło do zabójstwa Polki. Prokurator krajowy powołał 11-osobowy zespół śledczy, który ma wyjaśnić co wydarzyło się w Egipcie. W rozwikłanie zagadki jej śmierci zaangażował się detektyw Krzysztof Rutkowski. Czekamy na szczegółowe wyniki badań histopatologicznych i toksykologicznych. MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI.

  Sonda

  Która hipoteza dotycząca śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie jest najbardziej prawdopodobna?

  MAGDALENA ŻUK - POJAWILI SIĘ NOWI ŚWIADKOWIE WYDARZEŃ W EGIPCIE


  W wyemitowanym niedawno materiale „Superwizjera TVN” pojawiają się świadkowie, którzy byli na tej samej wycieczce co Magdalena Żuk i opowiadają o tym, co widzieli. Turyście w programie nie pokazują twarzy, bo -jak twierdzą- boją się fali krytyki i hejtu.
  - Już pierwszego dnia Magda biegała po hotelu, zaczepiała wszystkich, mówiła, że jej chłopak powinien być z nią - usłyszeliśmy z ust turystów.


  - Drugiego dnia, w długich spodniach - w tym upale - biegła wokół hotelu. Nagle zdjęła bluzkę, nie miała pod nią stanika, a po chwili ubrała się i dalej biegła - to kolejny opis zachowania Polki osób mieszkających z Magdaleną Żuk w tym samym hotelu.

  Uczestnicy wycieczki bronią rezydenta, ich zdaniem opiekował się i przejmował losem Magdaleny Żuk.

  MAGDALENA ŻUK, ŚMIERĆ POLKI W EGIPCIE, RODZINA PRZERYWA MILCZENIE  Po ponad trzech miesiącach od śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie, jej rodzina przerywa milczenie. O tym, jak przez ten czas wyglądało ich życie i czy udało im się dowiedzieć więcej o tej tragedii reporterom UWAGI! opowiedzieli siostra i ojciec kobiety.

  -W aktach przysłanych z Egiptu nie zgadza się godzina śmierci Magdy -mówi i płacze siostra Magdaleny Żuk.- (...) Zaczęliśmy się skupiać na hipotezie handlu ludźmi i zapomnieliśmy o tym, że Magda zmarła w Egipcie.

  - Pojechała wypocząć, wróciła w trumnie - mówi pan Tadeusz, ojciec Magdaleny Żuk.
  Rodzina Magdaleny Żuk przerywa milczenie  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE  Zapadła decyzja o przedłużeniu całego śledztwa, które wydłużono do 31 października. Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze poinformowała, że do tej pory w charakterze świadków przesłuchanych zostało już ponad sto osób. Jak podał portal wp.pl przesłuchano także członków rodziny kobiety oraz jej partnera.  Minęły już 3 miesiące od śmierci Magdaleny Żuk. W petycji do prezydenta Andrzeja Dudy podpisaną przez siostrę Annę Cieślińską pada stwierdzenie, że Magdalena została zamordowana. Rodzina również nie zna dokładnej przyczyny śmierci córki. Nie otrzymali wyników badań toksykologicznych ani sekcji zwłok. Niewiele osób wierzy, że uda się rozwikłać zagadkę śmierci Polki.

  W ostatnich dniach czerwca miało dojść do zatrzymania pierwszej osoby związanej ze śmiercią Magdaleny Żuk. Informację przekazuje Wirtualna Polska powołując się na rozmowę z przedstawicielem biura detektywistycznego o nazwie Lampart. Detektywi ustalili, że sprawa śmierci Magdaleny Żuk jest bezpośrednio związana ze śmiercią modelki Karoliny Kaczorowskiej, która powiesiła się rok temu w hotelu w Karpaczu, tuż po swojej imprezie urodzinowej. 30-latka miała obracać się w towarzystwie tych samych osób, co Magdalena Żuk. Miała być przez nich odurzana narkotykami i szantażowana. Połączenie tych dwóch spraw doprowadziło do zatrzymania. Kto został aresztowany w sprawie śmierci Karoliny Kaczorowskiej i Magdaleny Żuk? Kim jest ta osoba? Jak podali detektywi to Kamil P., mężczyzna o pseudonimie "Złoty", który znał Markusa, chłopaka zmarłej w Egipcie Polki. Detektywi w tej sprawie przeanalizowali informacje zebrane od ponad 100 osób i ponad tysiąc komentarzy i wątków. Skrupulatna analiza tych wszystkich materiałów doprowadziła do połączenia dwóch historii i pierwszego zatrzymania. Zatrzymanie nie oznacza, że zagadka śmierci Magdaleny Żuk tak szybko zostanie rozwikłana.

  Media informują, że do pracy wrócił chłopak Magdaleny Żuk. Mężczyzna przez ostatnie miesiące przeszedł prawdziwą gehennę.

  Rodzina napisała petycję skierowaną m.in. do prezydenta Andrzeja Dudy z apelem o pomoc w wyjaśnieniu tragedii. Jest w nim sformułowanie "Wiemy, że Magdalena została zamordowana w Egipcie". Pod petycją podpisała się m.in. siostra Magdaleny Żuk, Anna Cieślińska.

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE


  Przedstawiciele biura detektywistycznego zebrali materiały świadczące o sieci powiązań osób i organizacji związanych bezpośrednio lub pośrednio z handlem kobietami. Znajdowały się tam m.in. nazwiska 72 osób powiązanych ze śmiercią Magdaleny Żuk. Całość dokumentacji przekazano prokuraturze 16 maja. Na razie nie ujawniono, kim jest zatrzymany i na jakiej podstawie doszło do zatrzymania. Być może niebawem informacji na ten temat będzie więcej.

  - Myślę, że okoliczności smierci Magdaleny Żuk nigdy nie zostaną wyjaśnione -mówią Polacy, którzy śledzą sprawę od początku.
  1 3 »

  Czytaj także

   Komentarze (1767)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   anomalia prawne

   dem (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7

   Czy egipcjanie mieli prawo balsamowac obywatelke innego kraju ????????

   Caly czas odwoluja sie do swojego prawa, jednak zmarla nie byla egipcjanka.

   Tu juz prawo miedzynarodowe obowiazuje, czy...rozwiń całość

   Czy egipcjanie mieli prawo balsamowac obywatelke innego kraju ????????

   Caly czas odwoluja sie do swojego prawa, jednak zmarla nie byla egipcjanka.

   Tu juz prawo miedzynarodowe obowiazuje, czy zezwala na balsamowanie zmarlej w niewyjasnionych okolicznosciach?
   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Chyba było tak...

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   ....że na ogół wewnętrzne przepisy linii lotniczych wymagają balsamacji i nikt stąd nie zaprotestował. Według ustawy zwykłe przepisy nie obejmują transportów wojskowych.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Balsamowanie zwłok

   Noc (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Balsamowanie stosuje się przy przewozie (lotniczym) zwłok, ale trafna uwaga - czy w przypadku niewyjaśnionych okoliczności śmierci i polskiego śledztwa w sprawie zabójstwa, Egipcjanie mieli prawo...rozwiń całość

   Balsamowanie stosuje się przy przewozie (lotniczym) zwłok, ale trafna uwaga - czy w przypadku niewyjaśnionych okoliczności śmierci i polskiego śledztwa w sprawie zabójstwa, Egipcjanie mieli prawo zabalsamować zwłoki?ukrywając tym samym część potencjalnych dowodów w sprawie? zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   W polskim prawodawstwie...

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ...nie ma NIC o konieczności balsamowania zwłok w transporcie lotniczym
   Dziennik ustaw, art. 14
   http://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2017/912/D2017000091201.pdf
   Rozporządzenie Ministra Zdrowia...rozwiń całość

   ...nie ma NIC o konieczności balsamowania zwłok w transporcie lotniczym
   Dziennik ustaw, art. 14
   http://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2017/912/D2017000091201.pdf
   Rozporządzenie Ministra Zdrowia

   http://www2.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=m0&ms=&ml=pl&mi=904&mx=0&mt=&my=9&ma=09807

   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Miałaby...

   LODZ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   19.09 skończyłaby 27 lat...


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Smutne to...

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ...że nie może się cieszyć życiem.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pozdr!

   LODZ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Dobra robota --> Joanna, Aneta !


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dzięki LODZ

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Ty też robisz dużo dobrego w tej sprawie.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Obrona

   Irlandia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8

   Potwierdźcie mi kto wygra z tym totalnym Pie.......... . Nikt. Nie mamy szans i tak wszystko skończy się tak jak zawsze. POLSKA. Brawo Ty. To nie dotyczy normalnych uczciwych oraz...rozwiń całość

   Potwierdźcie mi kto wygra z tym totalnym Pie.......... . Nikt. Nie mamy szans i tak wszystko skończy się tak jak zawsze. POLSKA. Brawo Ty. To nie dotyczy normalnych uczciwych oraz rozumiejacycych cierpienie innych ludzi.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Irlandia, mam nadzieję...

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

   ...że wygra prawda, i tak większość jest już świadoma tego, co się stało i dlaczego się stało. Więc w to, że dziewczyna była chora psychicznie i skoczyła z okna i tak już nikt nie uwierzy....rozwiń całość

   ...że wygra prawda, i tak większość jest już świadoma tego, co się stało i dlaczego się stało. Więc w to, że dziewczyna była chora psychicznie i skoczyła z okna i tak już nikt nie uwierzy. Wyobrażam sobie jedynie scenariusz, że w najgorszym wypadku umorzą sprawę z powodu braku dowodów (a wydaje się, że jest tu mnóstwo poszlak a i można się domyślić z tego co nam wiadomo, i dowodów), albo zawieszą czy przedłużą śledztwo.
   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Do Anety

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 2

   Jak można zawiesić śledztwo, gdzie wszystkie filmiki przedstawiają sceny drastyczne? Już sam fakt wyrwania jej torebki, przeglądania telefonu... Pytam, po co i w jakim celu? Nikt nie miał prawa...rozwiń całość

   Jak można zawiesić śledztwo, gdzie wszystkie filmiki przedstawiają sceny drastyczne? Już sam fakt wyrwania jej torebki, przeglądania telefonu... Pytam, po co i w jakim celu? Nikt nie miał prawa tego robić, a jeśli to zrobił, jak widzimy, to znaczy, że bał się, chciał skasować ewentualne dowody z telefonu Magdy. To proste, innego rozwiązania nie widzę.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Oczywiste

   Gosc (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 1

   Zgadzam sie!Zabrali torebkę i telefon,żeby nie powiedziała bliskim co się z nią wyprawia Bo gdyby rezydent opiekował się nią jak trzeba to by sam dał jej telefon żeby zadzwoniła do kogoś bliskiego...rozwiń całość

   Zgadzam sie!Zabrali torebkę i telefon,żeby nie powiedziała bliskim co się z nią wyprawia Bo gdyby rezydent opiekował się nią jak trzeba to by sam dał jej telefon żeby zadzwoniła do kogoś bliskiego żeby się uspokoila.W szpitalu ja dobili i tyle w tej sprawie.Lekarze z Panią,która miała łapać Magdę wyskakyjaca z okna była załamana?!po przewiezieniu Magdy do drugiego szpitala chwilę przed śmiercią M siedziała jak mumia bo wiedziała,że Magda zaraz wyjedzie pod przescieradlem,za długo Magde nie reannimowali widać na filmie.Potem czekali na sekcję ,gdzie nie które leki po 24h nie ma w organizmie.Następnie wybalsamowanie po co?W posce nic nowego nie wykryja.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Do Joanny

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 3

   Tak właśnie większość normalnych ludzi reaguje: jak można... Przecież widać wyraźnie, że zrobiono jej krzywdę. Ale ci, co mają wpływ na tą sprawę, mówili ostatnio, że nie dostali nic z Egiptu...rozwiń całość

   Tak właśnie większość normalnych ludzi reaguje: jak można... Przecież widać wyraźnie, że zrobiono jej krzywdę. Ale ci, co mają wpływ na tą sprawę, mówili ostatnio, że nie dostali nic z Egiptu oprócz listy wykonanych czynności i dokumentów innej sprawy. A jeżeli Egipt jeszcze długo nie przyśle dokumentów? Są przepisy prawne... Są i takie, które umożliwiają przedłużenie śledztwa itp. Jednak mam nadzieję, że sprawa ruszy i że dowiemy się czegoś przed 31/10.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Magda Żuk

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

   Odnosząc się do filmu "Dziewczyny z PRZEMYTU - te młode i naiwne dziewczyny godziły się na wszystko, bo ceną było "życie", ale jedna drugą wspierała, natomiast MAGDA ŻUK nie miała w nikim pomocy...rozwiń całość

   Odnosząc się do filmu "Dziewczyny z PRZEMYTU - te młode i naiwne dziewczyny godziły się na wszystko, bo ceną było "życie", ale jedna drugą wspierała, natomiast MAGDA ŻUK nie miała w nikim pomocy jeśli chodzi o Egipt,zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bzdury

   jenny (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

   Zadnego "przemytu" nie bylo ! Wykupila wycieczke dobrowolnie i pojechala tez dobrowolnie !!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Do jenny

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

   Tak i owszem, pojechała dobrowolnie, dobrowolnie nagle rozbierała się, dobrowolnie pisała dziwne smsy, dobrowolnie błagała o pomoc, dobrowolnie dała sobie zabrać torebkę, uciekała po korytarzu i...rozwiń całość

   Tak i owszem, pojechała dobrowolnie, dobrowolnie nagle rozbierała się, dobrowolnie pisała dziwne smsy, dobrowolnie błagała o pomoc, dobrowolnie dała sobie zabrać torebkę, uciekała po korytarzu i dobrowolnie wyskoczyła z okna. Jednym słowem nagle dostała schizofrenii, obarczając całym swoim zachowaniem biednych Egipcjan, gdzie tak troskliwie się nią opiekowali. Czy taka wersja Ci odpowiada jenny? zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   To poczytaj...

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

   ...non fiction - są książki autobiografie, albo prawdziwe analizy zjawiska handlu kobietami, pisane przez kryminologów i dziennikarzy śledczych. Jedna z nich to "Porwana i sprzedana" oraz druga...rozwiń całość

   ...non fiction - są książki autobiografie, albo prawdziwe analizy zjawiska handlu kobietami, pisane przez kryminologów i dziennikarzy śledczych. Jedna z nich to "Porwana i sprzedana" oraz druga część - "Porwanej i sprzedanej powrót do piekła" autorka Sarah Forsyth. Ciekawe, że te "piekła" to często nasze europejskie kraje jak Holandia, Włochy, Hiszpania. zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Do Anety

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   Dzięki, na pewno obejrzę Aneto. Dobrze, że się rozumiemy. Pozdrawiam.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Joanno...

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   ...Na pewno się rozumiemy w tej sprawie. Ja również serdecznie pozdrawiam. PS. "Dziewczyny z przemytu" też oglądałam. Wstrząsające! Jeżeli chodzi o filmy (te nie-dokumentalne), to też polski film...rozwiń całość

   ...Na pewno się rozumiemy w tej sprawie. Ja również serdecznie pozdrawiam. PS. "Dziewczyny z przemytu" też oglądałam. Wstrząsające! Jeżeli chodzi o filmy (te nie-dokumentalne), to też polski film "Moja Angelika" zrobił na mnie ogromne wrażenie. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Madzia

   Marek z Jarosławia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 1

   Proszę zobaczyć na youtube filmik na którym widać brutalna przemoc zastosowaną przez Egipcjan wobec Magdaleny Żuk https://www.youtube.com/watch?v=RIIp9rJ7yh4


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Do Marka z Jarosławia

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Oglądałam Marku wszystkie filmiki, chyba ze 100 razy, za każdym razem próbowałam doszukać się jakiegoś choćby drobnego gestu życzliwości w stosunku do Magdy. Nie doszukałam się, Magda pośród tylu...rozwiń całość

   Oglądałam Marku wszystkie filmiki, chyba ze 100 razy, za każdym razem próbowałam doszukać się jakiegoś choćby drobnego gestu życzliwości w stosunku do Magdy. Nie doszukałam się, Magda pośród tylu wilków była bez szans na przeżycie. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ludzkie losy sam je nieś

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 2

   DZIEWCZYNY Z PRZEMYTU - CZ. I i II - zapraszam do obejrzenia, między innymi zapraszam też Pana ogolonego na łyso i wypowiadającego się na temat Magdy nie badając jej, jak powiedział:"między nami po...rozwiń całość

   DZIEWCZYNY Z PRZEMYTU - CZ. I i II - zapraszam do obejrzenia, między innymi zapraszam też Pana ogolonego na łyso i wypowiadającego się na temat Magdy nie badając jej, jak powiedział:"między nami po ulicy snują się okularnicy". No, faktycznie się snują, szukając zarobku, bo mają wielkie długi, i sprzedają młode ciała. Zapraszam do obejrzenia filmu, za młodą dziewicę są wielkie pieniądze, a taka Magda i wiele jej podobnych, to nie lada gratka dla grubych portfeli, nie mówiąc już o tych dzieciach, tych dzieciach proszę Pana, czy wobec tragedii dziecka, wykorzystywanego seksualnie, też by się Pan tak wypowiadał, cyt." między nami po ulicy snują się okularnicy" ?

   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dziewczyny z przemytu

   Edda (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 5

   Pani Joanno czy to tak trudno zrozumiec, ze gdyby padla ofiara szajki handlarzy ludzi to ta szajka zwinelaby ja do wora na ulicy we Wroclawiu i tyle ja wszyscy widzieli , a nie pozwalaliby jej...rozwiń całość

   Pani Joanno czy to tak trudno zrozumiec, ze gdyby padla ofiara szajki handlarzy ludzi to ta szajka zwinelaby ja do wora na ulicy we Wroclawiu i tyle ja wszyscy widzieli , a nie pozwalaliby jej samej leciec do Egiptu I snuc sie po plazy I po hotelu kilka dni. Pomyslcie ludzie!!!!!! zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   taa

   ja! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   Tak oczywiscie i we Wrocku byloby wiecej dowodow i sladow,ktore wskazywalyby na te szajke. Jak ktos chce odsunac od siebie dowody to wie co robic, tym bardziej,ze handel nie konczy sie w...rozwiń całość

   Tak oczywiscie i we Wrocku byloby wiecej dowodow i sladow,ktore wskazywalyby na te szajke. Jak ktos chce odsunac od siebie dowody to wie co robic, tym bardziej,ze handel nie konczy sie w Polsce,celem sa inne kraje. Wszyscy naokolo powtarzaja,ze ten ukochany mial z nia jechac, mial z nia byc,ale jakos on nic nie wie i nagle sam robi z siebie ofiare. Dlaczego? zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Do Eddy

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Mówisz głupstwa Edda, dobrze o tym wiesz.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Droga Edda

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   To nie zawsze wygląda jak scenariusz z filmu amerykańskiego w tych czasach. Ten proceder też zmienia swoje oblicze. Teraz często polega na manipulacji i stwarzaniu pozorów, że wszystko jest cacy....rozwiń całość

   To nie zawsze wygląda jak scenariusz z filmu amerykańskiego w tych czasach. Ten proceder też zmienia swoje oblicze. Teraz często polega na manipulacji i stwarzaniu pozorów, że wszystko jest cacy. Poczytaj (nie powieści, tylko wiarygodne analizy) o zjawisku znanym jako "lover boy". zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nasza Magda

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   To taki fajny cytat z tego filmu: "Myślisz, że jeśli stracisz człowieczeństwo, można je odzyskać...? Można, ale musisz odnaleźć je w sobie...; nikt nie może Ci tego odebrać, żaden mężczyzna,...rozwiń całość

   To taki fajny cytat z tego filmu: "Myślisz, że jeśli stracisz człowieczeństwo, można je odzyskać...? Można, ale musisz odnaleźć je w sobie...; nikt nie może Ci tego odebrać, żaden mężczyzna, nawet stu..."zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie odpuścimy prawdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Sprawiedliwość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

   Podbijajcie na górę

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   !!!

   Gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 2

   Każdy człowiek w przypadku zagrożenia swojego życia na którym mu oczywiście zależy zrobił by wszystko żeby żyć a Magda miała ku temu okazję,mogła wielokrotnie powiedzieć ze jej cos zagraża...rozwiń całość

   Każdy człowiek w przypadku zagrożenia swojego życia na którym mu oczywiście zależy zrobił by wszystko żeby żyć a Magda miała ku temu okazję,mogła wielokrotnie powiedzieć ze jej cos zagraża ,zachowanie jej było bardzo dziwne z całym szacunkiem dla rodziny oczywiście.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Przemyśl to jeszcze raz...

   Aneta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

   ... powiem tyle, że na samym początku też tak myślałam. Dlaczego? Byli tam Polacy, ambasada, nie była związana, chodziła nawet raz z telefonem... Ale teraz już tak nie myślę, bo od tego czasu dużo...rozwiń całość

   ... powiem tyle, że na samym początku też tak myślałam. Dlaczego? Byli tam Polacy, ambasada, nie była związana, chodziła nawet raz z telefonem... Ale teraz już tak nie myślę, bo od tego czasu dużo przemyślałam i powiązałam różne zdarzenia. Była zmanipulowana, jest możliwe, że ktoś podał jej narkotyki (których obecności sekcja może nawet nie wykazać) mogła być zgwałcona, słaba, zastraszona. Usiłowała sama rozwiązać tą sprawę, nie wiedziała, komu ufać. Dziewczyna wysportowana, miała plany...Gdyby miała szansę, to żyłaby do dziś. Dlaczego np. ofiary handlu kobietami przeważnie nie uciekają? Bo się boją. Ona też pewnie się czegoś bała. Gdybyśmy nic innego o tej sprawie nie wiedzieli, ale poczytaj trochę, można dodać 2+2.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Do Pana psychologa "między nami po ulicy snują się okularnicy"

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Pełne zespołu bzdur to ty mówisz człowieku, i myślę, że albo zostałeś przekupiony albo sam coś masz ze swoją psychiką!!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Magda została zabita

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Co ty wiesz człowieku, zapłacili Ci za ten wywiad? jak można stwierdzić u kogoś nagłą chorobę nie badając; przede wszystkim trzeba najpierw wykluczyć wszystko, począwszy od przemocy, środków...rozwiń całość

   Co ty wiesz człowieku, zapłacili Ci za ten wywiad? jak można stwierdzić u kogoś nagłą chorobę nie badając; przede wszystkim trzeba najpierw wykluczyć wszystko, począwszy od przemocy, środków odurzających, itp. Zostałeś przekupiony, nie widziałeś filmików? Jak można jednoznacznie tak stwierdzać, nie biorąc pod uwagę wszystkich filmików z kamer. Przepraszam, ale jak słucham tego człowieka, uważam, że coś ma nie tak z głową, albo został specjalnie przekupiony, no cóż handel kwitnie. Proszę obejrzeć film na YOUTUBE pt. "Dziewczyny z przemytu - cz. I i II. Brak mi słów dla głupoty tego człowieka, nawet przeprowadzający wywiad dziennikarze nie wierzą mu, to widać i słychać.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do Irlandia

   Joanna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   Nie trać nadziei, jeśli jeszcze nie oglądałeś, obejrzyj sobie na YOUTUBE wywiad z płk. Piotrem Wrońskim - byłym oficerem kontrwywiadu. Bardo dobry i ciekawy wywiad, jestem pełna uznania dla tego...rozwiń całość

   Nie trać nadziei, jeśli jeszcze nie oglądałeś, obejrzyj sobie na YOUTUBE wywiad z płk. Piotrem Wrońskim - byłym oficerem kontrwywiadu. Bardo dobry i ciekawy wywiad, jestem pełna uznania dla tego człowieka. Sprawę Magdy Żuk przedstawił bardzo rzeczowo, bez żadnego ściemniania. Mam nadzieję, że takich ludzi w naszych specjalnych służbach mamy więcej ... zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama