Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3:3. Nieprawdopodobna metamorfoza. Zobacz oceny Zielonych

Warta Poznań zagrała w Szczecinie dobry mecz i przywiozła do stolicy Wielkopolski punktZobacz oceny Zielonych -->Andrzej Szkocki/Polska Press
Warta Poznań na początek rundy rewanżowej ekstraklasy zremisowała w Szczecinie z Pogonią 3:3. Zieloni nieźle grali do przerwy i prowadzili 1:0, ale po zmianie stron sprawiali wrażenie, jakby zeszło z nich powietrze. Stracili trzy gole, ale potem odrobili straty!

Do przerwy Warta prowadziła w Szczecinie 1:0. Zieloni wykorzystali jedyną szansę, którą mieli. Celnym strzałem głową popisał się w 10 minucie Maciej Żurawski. Gospodarze byli częściej przy piłce, ale nie potrali znaleźć sposobu na dobrą defensywę rywali.

Po zmianie stron w 50 min. Pogoń doprowadziła do wyrównania. Mariusz Fornalczyk dostał piłkę przed polem karnym, pokusił się o strzał z dystansu, a piłka odbita od Stavropoulusa zmyliła Adriana Lisa i wpadła do bramki!

Potem po samobójczej bramce Jakuba Bartkowskiego i strzale Grosickiego Pogoń prowadziła nawet 3:1!

Końcówka była nieprawdopodobna!

Warta zdołała wyrównać po strzałach Stavropoulusa oraz w doliczonym czasie gry Kajetana Szmyta.

Pierwszy dzień Cavaliady 2023 w Poznaniu przyniósł wele emocjiZobacz zdjęcia z imprezy --->

Cavaliada 2023 w Poznaniu wystartowała! Ponad pół tysiąca ko...