SuperRolnik 2016: Ostatni dzień głosowania. Jeszcze wszystko...

  SuperRolnik 2016: Ostatni dzień głosowania. Jeszcze wszystko może się zmienić!

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Nominacja do plebiscytu jest już zaszczytem, bo oznacza, że w ten sposób wyróżnieni, to najlepsi gospodarze w regionie. Spośród nich wybieramy zwycięzców, którzy staną na podium. Dziś wszystko jest jeszcze możliwe...
  SuperRolnik 2016: Ostatni dzień głosowania. Jeszcze wszystko może się zmienić!
  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody na ogólną kwotę ponad 36 tys. zł brutto, w tym za pierwsze miejsce – 18 750 zł, za drugie – 9 750 zł, a za trzecie – 3 750 zł. Składają się na nie vouchery na zakupy sprzętu rolniczego z oferty Agromarketu w Jaryszkach, dowolne zakupy w firmie Agrmimac Maciej Gracz z Obornik lub odżywki i środki ochrony roślin hiszpańskiego koncernu chemicznego Probelte ufundowane przez firmę Agrimac.

  Zdobywcy IV, V i VI miejsca otrzymają w tym roku nagrody pocieszenia (1400 zł) – weekend w Olandii dla aż 4 osób z każdej rodziny. Pierwsza dziesiątka pojedzie do Brukseli, gdzie zwiedzi m.in. Parlament Europejski. Fundatorem wyjazdu jest europoseł Andrzej Grzyb.

  SuperRolnik Wielkopolski 2016 - sprawdź kandydatów i zagłosuj!

  – Wszyscy nominowani wpisują się do zacnego grona przedsiębiorczych rolników, którzy poprzez dokonywanie zmian i modernizacji w swoich gospodarstwach dążą do uzyskania najlepszych wyników, poprawienia jakości hodowli i produkcji, a tym samym uzyskują wysokiej jakości produkt, nie zapominając o dbaniu o dobrostan zwierząt oraz o środowisko naturalne – mówi Andrzej Grzyb. – Ufundowanie wyjazdu do Parlamentu, połączonego ze zwiedzaniem Brukseli dla dziesięciu laureatów plebiscytu jest formą podziękowania za ich rzetelną pracę.

  – Nominowani gospodarze mogą mieć satysfakcję, że zostali w ten sposób docenieni. Ich sąsiedzi i znajomi mogą zaś jeszcze dziś poprzeć ich swymi głosami, bo to będzie największą nagrodą za ich trudną pracę – mówi Krzysztof Grabowski, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego.

  SMS-owe głosowanie, które wyłoni zwycięzców zakończy się dziś, 30 września br. o godzinie 23.59(59).

  SuperRolnik Wielkopolski 2016 - sprawdź kandydatów i zagłosuj!

  Partnerem plebiscytu, organizowanego we współpracy z Wielkopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się w czwartek, 13 października br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo