NASZE DOBRE WIELKOPOLSKIE Oczyszczalnia biologiczna SBR...

  NASZE DOBRE WIELKOPOLSKIE Oczyszczalnia biologiczna SBR Primo+ Wiro

  RED

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  NASZE DOBRE WIELKOPOLSKIE Oczyszczalnia biologiczna SBR Primo+ Wiro
  1/6
  przejdź do galerii
  Oczyszczalnia SBR Primo+ składa się z dwóch zbiorników: osadnika wstępnego i sekwencyjnego reaktora biologicznego, w którym procesy przebiegają cyklicznie.
  Dzięki specjalnej konstrukcji zbiorników, uzyskuje się ruch wirowy pęcherzyków powietrza oraz złoża fluidalnego HABA, zwiększający wydajność oczyszczania. W swojej ofercie posiadamy oczyszczalnie SBR Primo+ Wiro przeznaczone do oczyszczania ścieków bytowych od 5 do 15 mieszkańców.

  Firma HABA RL istnieje na rynku od 1993 roku. Jesteśmy liderem w produkcji oczyszczalni ścieków (2 do 1000 RLM), które można kupić na terenie całej Polski w specjalistycznych firmach zajmujących się projektowaniem, montażem i serwisowaniem oczyszczalni ścieków HABA RL. Naszą ofertę uzupełniają separatory tłuszczu oraz węglowodorów, systemy zagospodarowania wód opadowych, przepompownie oraz biopreparaty. Wykonujemy też odlewy elementów z HDPE pod konkretne zamówienie.
     
  Współpracujemy na stałe z Uniwersytetami Przyrodniczymi w Poznaniu i we Wrocławiu oraz Politechnikami Poznańską i Wrocławską. Posiadamy własne stacje badawcze na gminnej oczyszczalni ścieków. Korzystając z naszych rozwiązań możesz mieć pewność, że otrzymasz solidny produkt.


     
  W naszej firmie znajdziecie Państwo najnowsze rozwiązania oraz jakość na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno konstrukcji, materiałów, jak również ich wykonania. Dajemy Państwu na to nie tylko nasze słowo, ale potwierdzenie w odpowiednich certyfikatach i gwarancjach.

  Specjalistyczna wiedza to nasz kluczowy atut, który ma bezpośredni wpływ na jakość naszych produktów. W produkcji oczyszczalni wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie oraz wysokiej klasy materiały, które sprawiają, że oferowane przez nas systemy wyróżniają się nie tylko swoją skutecznością, ale również niezawodnością. Każdy nasz produkt objęty jest kilkuletnią gwarancją oraz posiada certyfikat zaświadczający o jego najwyższej jakości.

  Przydomowa oczyszczalnia ścieków, która jest eksploatowana we właściwy sposób, będzie dla Was inwestycją na długie lata. Kupując oczyszczalnię w naszej firmie, możecie liczyć na profesjonalną pomoc w każdym aspekcie związanym z eksploatacją systemu. Gwarantujemy fachowy serwis, przegląd oraz doradztwo. To nasza zaleta, która z pewnością usatysfakcjonuje wszystkie osoby, dla których istotny jest najwyższy standard obsługi Klienta.

  Haba RL
  ul. Zdrojowa 51
  62-065 Grodzisk Wlkp.      
  tel. 61 30 70 172
  poczta@haba.pl
  www.haba.com.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Koniec użytkowania wieczystego. Nadchodzi długo oczekiwane uwłaszczenie milionów Polaków.

  Koniec użytkowania wieczystego. Nadchodzi długo oczekiwane uwłaszczenie milionów Polaków.