NARZECZONA PARA 2017: Już z nagrodami!

  NARZECZONA PARA 2017: Już z nagrodami!

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Pierwsze miejsce w plebiscycie zajęli Ewa Witkowska i Marcin Wojtyś. Ich ślub odbędzie się w czerwcu tego roku
  1/9
  przejdź do galerii

  Pierwsze miejsce w plebiscycie zajęli Ewa Witkowska i Marcin Wojtyś. Ich ślub odbędzie się w czerwcu tego roku ©Łukasz Gdak

  Podczas największych w Polsce Targów Ślubnych, które odbyły się na terenie MTP, uroczyście zakończył się nasz plebiscyt
  W niedzielę, podczas XIII edycji Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej, odbył się finał plebiscytu „Narzeczona Para”, którego współpartnerem był „Magazyn Ślubny”, organizator targów.  Na zwycięzców czekały liczne cenne nagrody, których ogólna pula wyniosła blisko 30 tys. złotych. Pomogą one narzeczonym w organizacji ślubu i odciążą weselny budżet. Laureatom zostały one uroczyście wręczone wraz z pamiątkowymi dyplomami podczas gali, którą prowadził Olivier Janiak, znany i lubiany dziennikarz, prezenter telewizyjny.

  Pierwsze miejsce w plebiscycie zajęli Ewa Witkowska i Marcin Wojtyś, drugie Monika Deker i Michał Mejer, a trzecie Małgorzata Balcerowiak i Mateusz Kmita.

  – Nagrody niezwykle nam się przydadzą i ze wszystkich bardzo się cieszymy – twierdzą zgodnie Ewa i Mariusz. – Przy okazji, jeszcze raz dziękujemy tym, którzy pomogli nam wygrać. Rodzinie i bliskim, naszym koleżankom, kolegom i wykładowcom Wyższej Szkoły Bankowej, którą ukończyliśmy, a także zupełnie nieznanym ludziom, którzy mówili, że na nas głosują. To było bardzo miłe i trochę zaskakujące. Podczas plebiscytu rozpoznawano nas w sklepach, a nawet na ulicy!
  – Suknia ślubna jest przepiękna i bardzo w moim stylu – dodaje przyszła panna młoda.
  – A wycieczkę wykorzystamy jako pierwszą krótką podróż poślubną – mówi przyszły pan młody.

  Targi Ślubne w Poznaniu


  Monika i Michał są już ze sobą od pięciu lat, narzeczonymi są od ponad roku, a wkrótce chcą mieć piękny ślub. Oboje podkreślają, jak ważne jest w związku zaufanie i wspólne poczucie humoru. Niestety, na uroczystość z ważnych powodów dotrzeć nie mogli.

  – Uzupełniamy się i nawet, gdy któreś z nas ma gorsze dni, drugie zawsze jest obok. Cieszymy się z wygranej i z wzięcia udziału w plebiscycie. To była świetna zabawa – podsumowali Małgorzata i Mateusz.
  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo